Náhodou jsem uviděla manžela v obchodě, když se objímal s mou kamarádkou

Vdaná jsem už čtyři roky a po celou dobu byl můj manžel prostě ideálním partnerem, ani si nemůžu vzpomenout na nějakou vážnou hádku.

Svatba / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

V poslední době jsme začali uvažovat o narození dítěte, zkoušíme, plánujeme, ale zatím bez výsledků.

Zdálo se mi, že máme téměř dokonalou rodinu, kromě toho, že chybí vášeň ve vztahu, a proto náš vztah ideálním není.

Mám i dobrou kamarádku, ještě nemá rodinu, takže s ní trávíme dost času, často vyrážíme na nákupy. Kamarádka je dost pěkná, sleduje vzhled, do tělocvičny chodí a také vydělává dobře. S mým manželem se kamarádka samozřejmě že zná, dokonce chodí do stejné posilovny, ale často se nesetkávají, mají různou dobu tréninku.

Kamarádky / Ilustrační foto / Zdroj: wday.ru

Nežárlila jsem a manželovi jsem věřila, až na jeden případ. Čas se blížil k návratu manžela z tělocvičny a rozhodla jsem se jít do obchodu. Mezi regály mě čekal ošklivý obraz: můj manžel nejen flirtoval s mou kamarádkou, ale také ji lehce objímal.

Když jsem se objevila, oni rychle odskočil od sebe, ale to, co jsem viděl, mi stačilo. Rozplakala jsem se a vyběhla z nákupní haly a manžel se za mnou vrhl.
Na ulici manžel ujišťoval, že žádné objetí nebylo, jen stáli blízko, zdálo se mi to. Velmi přesvědčivě vysvětloval, dokonce jsem mu chtěla uvěřit, ale to se nepodařilo.

Hádka / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Když jsem přišla domů, sbalila jsem si věci a jela k rodičům. Mámě a tátovi jsem nic neřekla, mám je s charakterem, táta by určitě jel vše řešit. Zatím bydlím u rodičů a snažím se pochopit, co bude dál.

Zdá se, že neexistuje žádný důvod k rozvodu, ale s jistotou říci, že mohu věřit teď manželovi také ne.

PSALI JSME: JAK VYSVĚTLIT ŽENĚ, ŽE NECHCI UTRÁCET PENÍZE ZA CIZÍ DÍTĚ

PŘIPOMÍNÁME: VEČER MI ZAVOLALI Z BANKY A POŽÁDALI, ABYCH PŘIŠLA: MAJITELKA BYLA NALEZENA A CHCE MI OSOBNĚ PODĚKOVAT

Share