Na dně rokle seděla fena, ale ona tam byla dobrovolně: Co tak důležitého hlídala fena

Tento dojemný příběh se stal v americkém státě Jižní Karolína. Na dně hluboké rokle spatřila dvojice turistů sedící malou fenu, která se zřejmě nemohla dostat ven. Oni rychle našli telefonní číslo jedné z organizací na ochranu zvířat a nahlásili tento nález.

Na místo brzy dorazila dobrovolníci Michelle Smithová, která šla dolů na dno rokle. Dělala to s velkými obtížemi, protože země byla mokrá a svah byl velmi strmý. Když dívka sestoupila dolů, objevil se před ní dojemný obraz.

Fena se starala o opuštěné kotě / Zdroj: mimimetr.me

Na zemi ležela fena plemene Shih-Tzu a do jejího břicha se tlapkami opíralo malé kotě a nasávalo z ní mléko. Takže vlastně fena nebyla uvízla v rokli, ale snažila se zachránit kotě tím, že ho krmila a zahřívala. Není známo, kolik dní oni byli na dně rokle, ale měli velké štěstí, že si jich lidé všimli a zavolali dobrovolníky.

Zvířata byla odvezena do útulku. Fena dostal jméno Goldie, a celou dobu ležela spolu s kočičkou. Chlupatá holčička se ukázala být zodpovědnou maminkou, neodešla od svého „dítěte“ ani o krok, neustále ho krmila, olizovala a zahřívala. Z takové péče kotě rostlo jako mílovými kroky.

Fena se starala o opuštěné kotě / Zdroj: mimimetr.me

Pěstounku s drobkem zkontrolovali veterináři, zjistili u nich některé nemoci, ale ne závažné. Zvířata byla léčena, a pak pro ně začali hledat nový domov. Zaměstnanci nemohli rozdělit Goldie s jejím „dítětem“, a tak chtěli, aby byli odvezeni společně. Tak to dopadlo. Máma a syn teď budou žít pod jednou střechou a budou vždy spolu.

PSALI JSME: PLNOKREVNÍ PSI TAKÉ MOHOU BÝT OPUŠTĚNÉ: JORKŠÍRSKÝ TERIÉR MUSEL HODNĚ PROŽÍT, NEŽ SE KONEČNĚ STAL ŠŤASTNÝM

PŘIPOMÍNÁME: BEZDOMOVEC MUSEL UMÍSTIT SVÉHO MAZLÍČKA DO ÚTULKU. ALE NASTAL ČAS HO VYZVEDNOUT

Share