Bezdomovec musel umístit svého mazlíčka do útulku. Ale nastal čas ho vyzvednout

Okamžik dlouho očekávaného setkání majitele s domácím mazlíčkem dojal všechny přítomné. Fenka na něj po celou dobu čekala.

Fenka jménem Dakota skončila v útulku Humanitární společnosti Tampa Bay. Její majitel byl nucen rozloučit se s domácím mazlíčkem, když zpočátku přišel o práci, a pak o domov.

Život na ulici byl plný strádání a muž se rozhodl, že pokud ne on, měla by alespoň jeho fenka žít v teple a péči.

Bylo pro něj velmi těžké se s Dakotou rozloučit.

„Bylo nemožné sledovat, jak se majitel Dakoty loučí se svým mazlíčkem, ale prožíval těžká období a stal se bezdomovcem. Miloval ji z celého srdce, ale chápal, že za těchto podmínek by se o ni nemohl důstojně postarat,“ napsali zaměstnanci společnosti na Facebooku.

Muž neplánoval navždy nechat psa v útulku. Doufal, že ji dokáže vyzvednout, až se jeho život zlepší.

V útulku Dakota okouzlila doslova každého. Ukázalo se, že to bylo úžasné a přátelské zvíře, ale z nějakého důvodu si ji nikdo z návštěvníků nechtěl vzít, takže musela dál čekat na majitele. A čekala.

Dojemné setkání / Zdroj: goodhouse.ru

Nakonec zavolal! Ukázalo se, že muž našel práci a nový domov. Zavolal do útulku se slabou nadějí, že Dakotu ještě nikdo neadoptoval, a byl rád, že na něj mazlíček stále čeká.

Dojemné setkání / Zdroj: goodhouse.ru

Okamžik setkání majitele s domácím mazlíčkem se ukázal jako velmi dojemný. Když zaměstnanci útulku přivedli fenku, zakňučela štěstím a spěchala ke svému páníčkovi. I on nedokázal zadržet slzy a začal plakat.

Zaměstnanci darovali Dakotě nový obojek a vodítko a také profylaktické léky.

PSALI JSME: DOJEMNÉ SETKÁNÍ: FENA PLÁČE ŠTĚSTÍM KDYŽ ZNOVU VIDÍ SVÉHO PÁNA

PŘIPOMÍNÁME: PEJSEK OMDLEL PŘI SETKÁNÍ S MAJITELKOU, KTEROU DLOUHO NEVIDĚL: ŽENA BYLA ZMATENÁ, ALE ZAČALA OKAMŽITĚ JEDNAT

Share