Plnokrevní psi také mohou být opuštěné: Jorkšírský teriér musel hodně prožít, než se konečně stal šťastným

Někdy se stane, že plnokrevní pejsci se stávají nepotřebnými. Šestiměsíční pejsek plemene jorkšír byl darován jedné rodině, která nebyla připravena na příchod domácího mazlíčka a dali ho své starší matce, která žije v soukromém domě.

Umka / Zdroj: mimimetr.me

Štěně se ukázalo být velmi bláznivé, všude běhalo a převracelo vše vzhůru nohama, a navíc rád chodil na toaletu na koberec. Paní nevydržela takový nepořádek a poslala štěně žít v seníku. Tam se drobek nudil, nikdo si s ním nechtěl hrát. Ženě bylo štěně moc líto a ona ho dala do útulku.

Čistokrevné domácí mazlíčky jsou okamžitě odebrány, jakmile je reklama vložena do sítě. Ale není známo, do jaké rodiny se dostane zvíře, a zaměstnanci útulku chtěli, aby pejsek žil v dobré rodině, kde ho budou zbožňovat.

Umka / Zdroj: mimimetr.me

Jeden manželský pár už si z tohoto útulku vzal psa. Stalo se to asi před sedmi lety. A teď si manželé chtěli pořídit další zvířátko. Právě jim byl nabídnutý. Když se manžele přišli podívat na drobka, okamžitě se do něj zamilovali. Domů jeli už ve třech. Pejska se rozhodli pojmenovat Umka.

Umka / Zdroj: mimimetr.me

Dětem páru se nový člen rodiny také moc líbil, ale starému mazlíčkovi jménem Smally pejsek se vůbec nelíbil. Umka okamžitě začal spát na lehátku Smally, rád ležel na oblíbené pohovce a navíc začala si hnat s hračkami staršího pejska.

Několik dní se Umka potuloval po domě a rozhazoval všude tenisky a věci, které se mu potkali na jeho cestě. Asi dva měsíce trvalo štěněti, aby se spřátelilo se Smally a zvyklo si na to, že na toaletu se má chodit na ulici. Ale teď pejskové žijí spolu klidně, společně jedí, hrají si, spí spolu a vesele běhají na procházce.

Umka a Smally / Zdroj: mimimetr.me

PSALI JSME: PŘEDÁVÁNÍ CEN ANDĚL: KDO BYL FAVORITEM A ZÍSKAL NEJVÍC SOŠEK

PŘIPOMÍNÁME: NA PŘEHRADĚ ZACHRÁNILI PSA TOPÍCÍHO SE V LEDOVÉ VODĚ: NAKONEC ZJISTILI, ŽE ČTYŘNOHÉ ZVÍŘE VŮBEC NENÍ PES

Share