Předseda vlády Andrej Babiš se rozhodl připojit ke kauze: Jak Babiš reagoval na událost týkající se Dominika Feriho

Předseda vlády Andrej Babiš (za ANO) rozhodl pomocí svého učtu na sociální sítí se vyjádřit k událostí, která se tyká politika Dominika Feriho.

Andrej Babiš/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Babiš na svém facebookovém účtu mezi běžnými příspěvky poslal až 4 odkazy, tykající se události kolem jedné z hlavních postav koalici Spolu Dominika Feriho, který již na mandát rezignoval.

Andrej Babiš/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Komentář Andreje Babiše nebyl rozlehlý, ale naopak moc přiléhavý a stručný. „Bez komentáře,“ napsal předseda české Vlady Andrej Babiš. O tom informuje na svých webových stránkách portál Seznam Zprávy.

Kauza kolem Feriho, politika a influencera, se stává vážnou zbrani proti koalici Spolu v nadcházejících podzimních sněmovních volbách.

„Je dobré vědět, že TOP 09 je ve Sněmovně prakticky jen díky D. Ferimu, když se podíváte na výsledky hlasování ve volbách 2017,“ zmínil na Twitteru poslanec Patrik Nacher (za ANO).

Poté, co premiér zveřejnil odkazy se stejným popiskem, se vrátil do běžných příspěvků třeba z domovu seniorů, ale i dalším propagačním snímkům.

PSALI JSME: KOALICE SPOLU PŘIŠLA O JEDNU HLAVNÍ POSTAVU: CO SE ŘEŠÍ V KOALICI PO TOM, JAK DOMINIK FERI REZIGNOVAL NA MANDÁT POSLANCE

ČTĚTE TAKÉ: „ZDÁ SE MI TO PONĚKUD PŘEHNANÉ“: KAREL SCHWARZENBERG HÁJÍ SVÉHO SPOLUSTRANÍKA DOMINIKA FERIHO

Share