„Moji rodiče mě nikdy nepotřebovali, a tak jsem hned po maturitě odešla“

Neodešla jsem pouze sama od sebe. Jednoho dne jsem přišla domů a uviděla moje věci na chodbě. V tom momentu jsem všemu porozuměla. Vzala jsem si věci a odešla. Nikdo mě ani nežádal, abych zůstala.

 

Smutná dívka s otcem / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Proč se to stalo? Možná proto, že jsem byla velmi problematický teenager a způsobila svým rodičům spoustu problémů. S maminkou jsme si nikdy nerozuměli. A můj otec se mnou neměl vůbec nic společného. Ke všem svým dětem byl naprosto lhostejný (měla jsem další dvě nevlastní sestry a bratra).

 

Smutná dívka s bratrem / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Šla jsem na vysokou školu. Bydlela jsem na koleji, studovala a pracovala. Nejprve jsem se snažila zlepšit vztahy s rodinou. Ale nic nefungovalo – rodiče mi neustále připomínali mé minulé chyby. Pak jsem se provdala. Moje matka a otec byli na mé svatbě pouze na matričním úřadu. Do restaurace nikdy nedorazili.

 

Smutná dívka / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Od té doby uplynulo šest let. Už jsem se dvakrát stala matkou. A moje matka ani neví, že se už dvakrát stala babičkou. Nepotřebuje mě ani moje děti. Teď už nechci uzavřít mír se svou matkou, už to nepotřebuji. Moje matka mě prostě nikdy nemilovala. Nechtěla mě porodit. Byla to její babička, která ji odradila od potratu. Moje matka mě měla s mužem, kterého nikdy nemilovala.

 

Smutná dívka / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Každé dítě by mělo vědět, že je velmi žádoucí. Pokud rodiče své dítě milují, vždy si na něj najdou čas a budou se věnovat jeho výchově. A proto není vůbec nutné vychovávat dítě podle různých chytrých knih.

 

Smutná dívka / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Rodiče, kteří milují své dítě, ho budou vždy podporovat a pomáhat mu. Děti vždy cítí, jak se k nim rodiče chovají. Opravdu nechci být jako moji rodiče. Vím jistě, že se takovou nikdy nestanu.

Možná dělám nějaké chyby ve výchově svých dětí, ale mám je moc ráda a oni to cítí.

 

PSALI JSME: MOJE KAMARÁDKA SE VDALA ZA O 27 LET STARŠÍHO MUŽE: ALE NENÍ TO ŽIVOT, O KTERÉM SNILA

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA SI ROK NEODSTRAŇOVALA CHLOUPKY NA OBLIČEJI: NYNÍ SE ROZHODLA UKÁZAT, JAK VYPADÁ

Share