Moje kamarádka se vdala za o 27 let staršího muže: Ale není to život, o kterém snila

Mnozí považují za normální, když je muž v manželství mnohem starší než žena. Chci dokázat, že tomu tak vůbec není.

Moje přítelkyně se provdala za o 27 let staršího muže. Byl to bohatý muž, který v té době zaujímal vedoucí pozici. Vypadal docela dobře. Kupoval ji drahé darky a několikrát jezdili spolu do letovisek.

V době, kdy se setkali, jí bylo 32 let a myslela si, že už se musí co nejdříve vdát. Takže souhlasila, když ji požádal o ruku.

Tato situace se mi nelíbila, snažila jsem se ji odradit, protože je to moje nejlepší kamarádka. Vypadali divně, spíše jako otec a dcera. Z tohoto důvodu jsme se dokonce pohádaly.

Mladá žena a starší muž / Ilustrační foto / Zdroj: brainum.ru

Vzali se, byla jsem na svatbě, všechno proběhlo velmi vesele.

Ale žili víceméně dobře maximálně dva roky. Protože nastal čas, aby odešel do důchodu, a kvůli tomu jeho příjem prudce poklesl. Přestali jezdit do letovisek, prostě neměli dostatek finančních prostředků. Protože bylo spousta volného času, začal neustále pít.

Navzdory tomu, že koupil dvoupokojový byt, jeho žena tam s ním nemohla žít, protože pil. Žije odděleně v bytě svých rodičů.

Podařilo se jim však pořídit si dítě, ale její manžel vůbec neměl o něj zájem, protože z prvního manželství už měl syna, který je o dva roky starší než moje přítelkyně.

Matka a dítě / Ilustrační foto / Zdroj: zen.yandex.ru

Nejhorší však je, že začal mít zdravotní problémy, začaly ho bolet nohy. Chodí, ale je to pro něj obtížné. Několikrát padal na ulici a lámal si končetiny. Poslední zlomenina se stala nedávno a je to zlomenina pánevní kosti.

Potřebuje neustálou péči, ale protože moje kamarádka pracuje, aby uživila sebe a dítě, musí platit pečovatelce. Na své zájmy, návštěvy divadla, péči o sebe, relaxaci nemá čas a peníze.

V našem posledním rozhovoru mi řekla, že už zapomněla, když se cítila jako žena. Nyní její život to je jen práce, domov a nemocnice.

Toto je smutný příběh.

PSALI JSME: 19LETÁ DÍVKA SE PROVDALA ZA 61LETÉHO LESNÍKA: JAK ŽIJE PÁR DNES

PŘIPOMÍNÁME: LÁSKA NEMÁ HRANICE: 72LETÁ BABIČKA SE PROVDALA ZA 27LETÉHO MLADÍKA Z AFRICKÉ NIGÉRIE

Share