Dívka porazila závislost a nyní pomáhá ostatním začít nový život

Jedenatřicetiletá Jessica Kentová užívala heroin, metamfetamin a řadu dalších drog po dobu deseti let. Její život byl jako noční můra: byla osamělá, závislá a několik let strávila ve vězení na základě obvinění z loupeže, držení nelegálních látek a střelných zbraní.

 

Jessica Kentová / Zdroj: youtube.com

 

Jessica Kentová / Zdroj: youtube.com

 

Jessica porodila své první dítě ve vězení, takže se cítila hrozně. Právě to přimělo dívku ukončit život drogově závislého zločince kvůli lepší budoucnosti. Po opuštění vězení musela dívka dlouho bojovat nejen se závislostí, ale také s posttraumatickou stresovou poruchou. Bylo to neuvěřitelně obtížné, ale zásadně se stranila drog a snažila se sama zvládnout depresi a úzkost.

 

Jessica Kentová s dítětem / Zdroj: youtube.com

 

„Postupem času to bylo těžší a těžší, a tak jsem si po letech zotavování na základě abstinence od drog uvědomila, že potřebuji i odbornou pomoc.“ řekla Jessica.

Lékaři předepsali dívce potřebné léky a její život se postupně začal zlepšovat.

 

Jessica Kentová s dítětem / Zdroj: youtube.com

 

Jessica vystudovala univerzitu, vdala se, měla další dítě a stala se motivačním řečníkem. Nyní pomáhá dalším závislým překonat závislost a začít nový život, mimo jiné prostřednictvím videí na YouTube a TikToku.

 

Jessica Kentová / Zdroj: youtube.com

 

Jessica také píše autobiografickou knihu, ve které vypráví vše o své obtížné cestě k uzdravení a úplnému odmítnutí drog.

 

Jessica Kentová s dítětem / Zdroj: youtube.com

 

PSALI JSME: OTEC DAL SYNOVI ORIGINÁLNÍ ODPOVĚĎ, KDYŽ TEN PO NĚM CHTĚL NOVÝ MOBIL

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA ZHUBLA, ALE NEZTRATILA JEN KILA NAVÍC: SPOLU S NIMI ZMIZELO I 10 LET VĚKU A TAKHLE DNES VYPADÁ

Share