Žena zhubla, ale neztratila jen kila navíc: Spolu s nimi zmizelo i 10 let věku a takhle dnes vypadá

Angličanka Amanda celý život trpěla nadváhou, ale netušila, že to není její hlavní problém. Po dlouhou dobu se nemohla zbavit přebytečných kilogramů ani dietami, ani cvičením v posilovně.

Zhubnout jí pomohla jen operace. Hned po propuštění z nemocnice se Amanda začala proměňovat, ale změna se netýkala jen jejího vzhledu.

Amanda / Zdroj: medialeaks.ru

Obvykle veselá Amanda začala se uzavírat do sebe, nečasto vycházela z domu a pomalu se ponořila do deprese. Ukázalo se, že hubena postava nezaručila okamžité štěstí.

Před svatbou své dcery Holly Amanda si uvědomila, že už nemůže tak žít, a rozhodla se, že se obrátí na program O 10 let mladší za 10 dní. Ona totiž vypadala mnohem starší než její 48 let a chtěla to napravit.

Amanda / Zdroj: medialeaks.ru

Moderátory pořadu se zeptali několik lidí, kolik si myslí že je Amandě. Téměř všichni předpokládali, že je jí 56 let.

Angličanka byla poslána k psychologovi a později k vizážistovi. Pokud jí první odborník pomohl konečně přijmout své nové tělo, druhý jí dal nový vzhled.

Poté, co se Amanda proměnila, diváci, byli optané ještě jednou, pak přátelsky odpověděli, že 48letá žena vypadá na 40 let. Sama Angličanka, jakmile viděla svůj odraz v zrcadle, zaplakala. Poprvé v životě se její emocionální a fyzické stavy synchronizovaly.

Amanda / Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: ŽENA ZHUBLA NEUVĚŘITELNÝCH 200 KILOGRAMŮ: NYNÍ JE Z NÍ ÚPLNĚ JINÁ OSOBA

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA ZHUBLA POTÉ, CO JI CIZINEC PŘIROVNAL K NOSOROŽCI: JAK NYNÍ VYPADÁ

Share