Žena zhubla neuvěřitelných 200 kilogramů: Nyní je z ní úplně jiná osoba

Američanka dokázala shodit dvě třetiny své váhy a začít nový život.

Třicetiletá Američanka Amber Rushdie se stala účastnicí reality show I Weight 300 kg. Poté, co její váha dosáhla 298 kilogramů a v oblasti kožních záhybů se vytvořila infekce, žena si uvědomila, že to nemůže pokračovat.

Už se nemohla sama sprchovat, pohybovala se na elektrickém invalidním vozíku a musela ukončit studium a práci.

Když Rashdie přišla na show, bylo nutné jednat okamžitě. První podmínkou nezbytnou pro účast na show byla ztráta 10 kg. Lékaři souhlasili, že ji vezmou do projektu poté, co ztratila 8 kilogramů.

Žena/ Zdroj: goodhouse.ru

Žena dokázala zhubnout až 200 kg. Všechno to začalo procedurou resekce žaludku.

Poté odborníci na výživu upravili stravu ženy: úplně opustila rychlé občerstvení, sladkosti, sycené nápoje. Začala pít velké množství vody a výrazně zmenšila porce a také začala sportovat.

Celkově za první dva roky Amber ztratila 170 kilogramů. Lékaři byli nadšení z výsledku, pro ni dokonce udělali výjimku a zdarma provedli operaci, při které odstranili ochablou kůži.

Žena začala nový život: dokončila vysokoškolské vzdělání, získala práci v kanceláři a rozešla se svým přítelem.

Nyní je z ní úplně jiná osoba. Na její účet na Instagramu se přihlásilo více než 200 tisíc uživatelů a každý příspěvek získává mnoho pozitivních komentářů.

PSALI JSME: ŽENA SE ROZHODLA DRAMATICKY ZMĚNIT SVŮJ IMAGE A OBRÁTILA SE NA STYLISTY: VÝSLEDEK JI ALE ZKLAMAL, ZESTÁRLA O NĚKOLIK LET

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA ZHUBLA POTÉ, CO JI CIZINEC PŘIROVNAL K NOSOROŽCI: JAK NYNÍ VYPADÁ

Share