“Je to taková menší Marbella”: Tereza Kerndlová se pochlubila svým luxusním obydlím, které se nachází v Španělsku

34letá česká zpěvačka Tereza Kerndlová dlouhou dobu nemohla vyhledat se svým manželem Reném Mayerem vysněné hnízdo u moře. Ale nakonec si ho našli ve španělské vesnici Esterona, ve které si koupili luxusní dům vedle oceánu.

Tereza Kerndlová/Zdroj: instagram.com

Na začátku pár hledal dům ve velkých španělských městech, ale potom si našli vesničku Esteronu, která jich hodně překvapila. “Je to taková menší Marbella, ale méně zprofanovaná, a do budoucna rozhodně bude dynamičtější,” řekla zpěvačka portálu Super.

Tereza řekla, že hlavní výhodou jejího domu je to, že je situovaný na jih, a kvůli tomu může se svým manželem vidět jak východy tak i západy slunce, které v Španělsku jsou nádherné.

Tereza Kerndlová/Zdroj: instagram.com

Také zpěvačka ukázala, že její luxusní dům je v moderním stylu, ve kterém téměř všechno je bílé a světle. Z oken je viditelný oceán. Ve svém domě má také úžasný bazén, který se nachází na terase.

PSALI JSME: “JE TO JINAK NEŽ VŽDYCKY”: MANŽEL ZPĚVAČKY HELENY VONDRÁČKOVÉ MARTIN MICHAL PROZRADIL, PROČ SE SE SVOU MANŽELKOU NETĚŠÍ NA LETOŠNÍ VELIKONOCE

PŘIPOMINAME: „NECHALA JSEM SI UDĚLAT NOVÝ NOS“: ZPĚVAČKA MARTA JANDOVÁ SE POCHLUBILA NOVÝM VZHLEDEM A POBAVILA TÍM SVÉ FANOUŠKY

Share