Moje matka mi nemůže odpustit, že jsem se rozvedla s bohatým mužem: Teď mě neustále štve, že musím počítat každý haléř

Nekomunikuju s matkou více než rok, protože mě už unavuje poslouchat, jak jsem bezvýznamná, že jsem měla štěstí jen jednou v životě a prý o to přišla. Ano, přišla jsem, jsem příliš silná, aby žít s mužem, když se chová jako prase.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Moje matka mě vychovala sama, otec odešel, když jsem šla do školy. Předtím v domě byly jen skandály a hádky. Můj otec nepil, pracoval, ale moje matka vždy chtěla žít v bohatství. Nakonec otec nevydržel a rozvedl se. Jedinou věc, o které lituju je to, že mě nevzal s sebou.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Moje matka pracovala jako učitelka ve škole, kde jsem studovala. Byla to noční můra, úplná kontrola, věčná nespokojenost. Po škole jsem šla na vysokou, studovala jsem cizí jazyky. Matce se výběr nelíbil. Od druhého ročníku jsem začala chodívat na brigády a mohla si pronajmout byt se spolužáčkou. Navíc se mi podařilo ušetřit na dovolenou.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Právě tam jsem potkala svého budoucího manžela. Všechno to začalo veselým romantickým románkem, po vysoké školy jsem se provdala. Můj vyvolený měl bohaté rodiče a úspěšný podnik.

Měla jsem vše, co jsem chtěla. To bylo poprvé, co jsem viděla svoji matku spokojenou. Byla šťastná, když se dozvěděla, že se provdávám za bohatého muže. Nikdy v životě jsem od ní neobdržela tolik objetí. Můj manžel a já jsme žili spolu asi rok. Neměla jsem problémy s penězi, většinu času jsme trávili v cestování. Bydleli v luxusním domě. Moje matka se k nám nastěhovala, ale já jsem ji opravdu neviděla, byl to velmi velký dům.

Pár/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Byl to ráj, ale mužův přístup se začal měnit k horšímu. Přestala jsem kvůli něj komunikovat se svými kamarády. Pak měl služební cestu, furt byl unavený. Snažila jsem se být užitečná, potěšit svého manžela, udržovat se ve formě, ale pozornost mého manžela byla ztracena. Začal na mě křičet a nadávat. Pak se omlouval. Ale to se zopakovalo. Podělila jsem se o problém se svou matkou, ale uslyšela jsem, že to je maličkost a musím být jen trpělivá.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

“No a co, že křičí? Všichni muži čas od času křičí. Ale on nepije ani nebije,“ řekla mi do telefonu. Varovala jsem manžela, že požádám o rozvod, ale mi moc věřil. Očekávala jsem podporu od své matky, ale narazila jsem na vlnu nenávisti.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

“Jednou v životě se ti něco podařilo! Vdala sis a máš peníze. Žiješ jako v ráji, co ti chybělo? Omluv se nebo odejdeš z mého bytu,“ řekla matka.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Rozvedla jsem se téměř před dvěma lety, se svou matkou nekomunikuji. Volala mi, dokonce volala i mému exmanželovi. Ale nechci s ní mluvit. Byla připravena zavřít oči před vším, jen aby sladce spala a chutně se stravovala.

PSALI JSME: POKUD CHCETE POCHOPIT OSOBU, JE NUTNÉ SE PODÍVAT JAK JSOU UMÍSTĚNÉ JEJÍ NOHY

ČTĚTE TAKÉ: DCERA BOHÁČE SE ODMÍTLA VDÁT ZA CHUDÁKA: NEOČEKÁVALA, ŽE SE POTKAJÍ ZA NĚKOLIK LET

Share