Pokud chcete pochopit osobu, je nutné se podívat jak jsou umístěné její nohy

Všichni máme návyky, které mohou hodně říci o vaší osobnosti. Například umístění nohou ve stoje nebo v sedě hodně napovídá o naše povaze.

Nohy dokážou říci o vás mnohem více, než si myslíte/ Zdroj: syl.ru

Existuje několik možností jak se to dá udělat. Máma mě naučila, jak podle toho poznat osobu. A do dnes její rada mě nikdy nezklamala.

Pozice A

Nohy dokážou říci o vás mnohem více, než si myslíte/ Zdroj: syl.ru

Tato póza naznačuje, že osoba je velmi vyrovnaná a klidná. Prostředí ho může popsat jako přátelského, upřímného a loajálního. S cizími lidmi však bude s největší pravděpodobností jednat trochu konzervativně a chladně.

Pozice B

Taková osoba má ráda pozornost. Je mírně temperamentní a ví přesně, co od života chce. Zároveň je dostatečně chytrá a má sílu vůle. Na druhou stranu pro ni není typické být poslušná.

Pozice C

Osoba, která často zvolí takové umístění nohou, se vyznačuje přílišnou pevností a krutostí. Zároveň je však schopna vytvářet a realizovat skvělé nápady.

Pozice D

Tato poloha nohou naznačuje, že člověk nemá žádné ambice. Trpělivost však zjevně není vaší silnou stránkou. Má tendenci přepovídat události, snažíte se dostat vše co nejdříve a najednou. A když jí něco nefunguje, cítí se naštvaný a podrážděný. Ale taková osobnost má své vlastní výhody. Patří mezi ně vynikající komunikační dovednosti a energie.

Pozice E

Nejčastěji si ženy zvolí právě tuto pozici. Což naznačuje nedostatek sebevědomí a rozhodnosti. Na druhou stranu tato pozice člověka charakterizuje ho jako velmi taktního.

Pozice F

Nohy dokážou říci o vás mnohem více, než si myslíte/ Zdroj: syl.ru

Takový člověk si je jistý sam sebou, ať se mu stane cokoli. Se svými schopnostmi a talentem vít jak se dostat z nejtěžší situace.

Pozice G

Toto uspořádání nohou je typické pro otevřené lidi. Avšak přímočarost může někdy dráždit lidi kolem. Má takové vlastností jako disciplína a přesnost. Současně někdy pedantství riskuje, že se promění ve skutečnou mánii. Zvenku to může vypadat trochu chladně a zmást ostatní. Ve skutečnosti je jeho srdce zlaté.

Pozice H

Osoba, která tuto pozici často používá, má defenzivní chování. Často se chová rezervovaně. Taková osoba může být navíc příliš citlivá. Lidé kolem ni se vždy bojí, jak by mohla reagovat.

Pozice I

Tato poloha je typická pro osobu, která je příliš přísná a nerozhodná. Takové povahové vlastnosti mohou být nepříjemné, ale je velmi obtížné něco se sebou udělat. Lidé se jí mohou vyhnout, a proto se často cítí osaměle.

Pozice J

Je typické pro ti, kteří rádi manipulují a ovládají ostatní. První dojmy však mohou klamat. Tito lidé si obvykle nejsou tak jisti, jak sami chtějí ukázat. Jakékoli náhlé změny v osobním životě je mohou okamžitě deaktivovat.

Ilustrační foto. Nohy / Zdroj: YouTube

Takto můžou vaše nohy říct ostatním o vaší osobnosti. Takto se mi podařilo někoho poznat vícekrát.

PSALI JSME: DÍVKY SE HOUPALY NAD NEJHLUBŠÍ PROPASTÍ V EVROPĚ: HOUPAČKA SE POD NIMI NEČEKANĚ UTRHLA

PŘIPOMÍNÁME: „BABIŠ NEMÁ PRÁVO NA NIC, ANI DÝCHAT“ : PREMIÉR PROZRADIL, JESTLI BUDE MÍT LETOS DOVOLENOU. MINULÝ ROK ZA TO BYL TVRDĚ KRITIZOVÁN

Share