„Babiš nemá právo na nic, ani dýchat“ : premiér prozradil, jestli bude mít letos dovolenou. Minulý rok za to byl tvrdě kritizován

Minulý rok premiér Andrej Babiš byl kritizován za svou dovolenou, proto letos v létě nikam nepojede. Politik si postěžoval, že podle některých lidí nemůže ani dýchat a myslí si, že jeho největší zločinem je asi to, že se vůbec narodil. Informuje CNN Prima NEWS.

„Letos nejedu nikam, nemám právo na nic. A máme plno práce,“ uvedl předseda vlády s tím, že se vláda nyní soustředí na očkování starších lidí a školáků. Také se kabinet bude zabývat testováním žáků na začátku školního roku.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Minulý rok Babiš byl kritizován za svou letní cestu do Řecka v době, kdy ostatním radil, aby zůstali doma. V tu chvíli navíc Česko mělo problém s chytrou karanténou a většími počty nakažených v některých krajích.

„Odjel jsem do Řecka, to byl skandál. Ale měl jsem to zaplacené,“ vysvětlil Babiš a dodal, že během té cesty pracoval dálkově a doma byl třikrát v lázních, aby podpořil domácí ekonomiku.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Nicméně premiér zřejmě do zahraničí vyrazí, ale bude se jednat o pracovní cestu do Vietnamu.

„Dostal jsem se do fáze, kdy někteří říkají, že Babiš nemá právo na nic – ani dýchat,“ říká předseda vlády. Mimo jiné prohlásil, že kdyby nedošlo k rozdělení Československa, nikdo by o něm nikdy nic nevěděl.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Babiš také zdůraznil, že díky covidové pandemii posílila opozice a preference ANO se začaly snižovat. Premiér také odmítá, že by jako politik udělal nějaké velké chyby a všechny kauzy považuje za umělé.

Nakonec Babiš znovu vyjmenoval své úspěchy a řekl, že jeho hnutí vyhrálo volby již sedmkrát.

Psali jsme: „Transplantace třetí ledviny“: Ivo Šmoldas po operaci. Jakým potížím čelil moderátor, básník, překladatel a vtipný glosátor

PSALI JSME: VLÁDA ROZHODLA, KDY SKONČÍ BEZPLATNÉ TESTOVÁNÍ NA KORONAVIRUS: V NĚKTERÝCH PŘÍPADECH ALE STÁLE TESTY BUDE HRADIT ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA

PŘIPOMÍNÁME: DO HVĚZDNÉHO NEBE ODEŠEL MILAN LASICA: JAK ŽIL ZNÁMÝ REŽISÉR A HUMORISTA

Share