Do hvězdného nebe odešel Milan Lasica: Jak žil známý režisér a humorista

Ve věku 81 let do hvězdného nebe odešel známý režisér, herec a komik Milan Lasica. Náhlá smrt ho zasáhla přímo na jevišti, což šokovalo všechny diváky. Lasici zradilo srdce na koncertě se svou kapelou Bratislava Hot Serenaders.

Lasica se proslavil díky obrovskému množství filmů, ve kterých někdy i hrál. Nejvíc ho diváci zapamatovali díky filmům Srdečný pozdrav a také pohádce Tři Veteráni. Podle portálu Super Lasica měl inteligentní humor, který mu i pomáhal režírovat úžasné komedii.

Milan Lasica/Zdroj: youtube.com

Milan vystudoval dramaturgii v Bratislavě, a přesně po studiu začala jeho úžasná umělecká kariéra. Dokonce i ve svém dětství hrál v některých divadelních představeních.

Byl zakladatelem Studio S s Juliem Satinským, se kterým vystupoval po celém Československu. Lasica byl úžasným komikem, a některé jeho scény jsou zapsané do zlatého fondu slovenské kulturní scény.

Milan Lasica/Zdroj: youtube.com

Milan za svůj dlouhý a šťastný život měl dvě manželky. Poprvé se oženil na zpěvačce Zore Kolínské, když mu bylo jen 22 let. Bohužel po osmi letech se se svou manželkou rozešel.

Podruhé se Milan oženil na Magdě Vášáryové, se kterou se ještě seznámil, když jí bylo jen 13 let. V roce 1980 pár měl svatbu a Magda porodila pro známého umělce dvě dcery.

Milan Lasica/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: MILAN LASICA ODEŠEL DO NEBE: STÁLO SE TO BĚHEM PŘEDSTAVENÍ V BRATISLAVĚ

PŘIPOMINAME: „HLAVA NAŠTĚSTÍ NEBOLÍ“: JAK SE NYNÍ CÍTÍ HEREČKA DAGMAR PATRASOVÁ PO NEPŘÍJEMNÉM INCIDENTU

Share