Žena narazila ve své kuchyni na podivného psa, který neštěkal: ukázalo se , že to je ve skutečnosti divoké zvíře

Sandy Ferguson prostě miluje psy. Má dvě štěňata a její být je plný figurek a obrazů psů. Ale ani milovníce psů jako ona nebyla šťastná, když potkala toto zvíře.

Ilustrační foto. Kojot/ Zdroj: good house.ru

A sám „pes“ očividně nebyl šťastný, že vidí Sandy. Když se jejich pohledy setkaly, zvíře se ani nehýbalo a předstíralo, že je mrtvé.

Toho rána zaslechla Sandy z kuchyně podivný zvuk. Jedno z její štěňat začalo hlasitě štěkat, jako by informovalo, že v domě je někdo cizí, ale žena nikoho neviděla, dokud nevstoupila do kuchyně.

Ve vzdáleném rohu, v mezeře mezi zdí a skříní, někdo byl. Na první pohled zvíře vypadalo jako toulavý kříženec; seděl jako ochrnutý, záda přitisknutá ke zdi a měl zvednutý čenich.

Kojot/ Zdroj: good house.ru

„Toto je kojot,“ pomyslela si Sandy.

Ale pak si myslel, že do domu vlezl s největší pravděpodobností toulavý pes, aby našel nějaké jídlo. Nemohl kojot, divoké zvíře, vstoupit do domu sám? Byl zjevně zděšen schůzkou s ženou a hlukem, který štěně vydávalo. Šedá srst proti sněhově bílé kuchyni ho prozradila.

Sandy také ztuhla. Potom zvedla telefon a zavolala 911. Policii trvalo něco přes hodinu, než se dostala k Fergusonové, a celou tu dobu kojot (a ukázalo se, že to slutečně byl kojot) nehybně seděl jako socha. Zdálo se, že ani nemrkal.

Když policie dorazila na místo, okamžitě se začali zabývat zvířetem.

Používali hračky pro psy, aby zajímali kojota a aby šel za nimi. A vyšel za nimi stejným způsobem, jakým vstoupil – dveřmi pro psy!

Ilustrační foto. Kojot/ Zdroj: youtube

Odborníci na divokou zvěř nebyli o nic méně překvapeni, co se stalo: divoká zvířata se obvykle snaží držet dál od lidí a takové chování je vzácné. Pokud do vašeho domu vstoupilo divoké zvíře, neděste se ho, ale umožněte mu, aby se dostal pryč stejnou cestou, jak se dostal uvnitř.

Když se Sandy vzpamatovala ze strachu, byla ráda, že se nikdo nezranil – ani ona sama, ani její psi, ani kojot. Přestože je návštěvou kojota velmi ohromená, je z takové neobvyklé schůzky nadšená.

„Nikdy v mých nejdivočejších snech bych si nepomyslela, že vstoupí do mého domu.“

PSALI JSME: “DONUTILA VŠECHNY, ABY SE PŘEJMENOVALI“: HUDEBNÍK PETR RAJCHERT SI PŘED TŘETÍM MANŽELSTVÍM ZMĚNIL PŘÍJMENÍ

PŘIPOMÍNÁME: METEOROLOGOVÉ SDÍLELI NOVOU PŘEDPOVĚĎ POČASÍ: DO ČESKA SE VRACÍ TEPLÉ POČASÍ, TEPLOTY MOHOU VYŠPLHAT AŽ NA 31 STUPŇŮ, ALE MÍSTY MOHOU BÝT I BOUŘKY

Share