«Nemůžu se dočkat, až mě tam zase dají na rok dohromady»: Kde tráví dovolenou Jitka Zelenková

Covid-19 výrazně ovlivnil umělce, které neměli práci kvůli pandemii. Zpěvačka Jitka Zelenková nebyla výjimkou.

Jitka Zelenková/Zdroj: youtube.com

A tak zpěvačka byla velmi ráda když mohla znovu zpívat před publikem, po rozvolnění opatření spojených s pandemii. Během krátké doby Jitka dala 5 koncertu, což je o něco více, než za posledních 6 měsíců.

Jitka Zelenková/Zdroj: instagram.com

Zelenková v rozhovoru pro portál ŽivotvČesku.cz prozradila, že nejraději vystupuje před živým publikem protože to jsou emoce, které nelze nahradit komunikaci přes internet.

Přesto zpěvačka aktivně vede sociální sítě, aby byla aspoň v nějakém kontaktu s fanoušky.

Nyní zpěvačka však tráví dovolenou jižních Čechách v lázních. Jak sama zpěvačka komentovala v rozhovoru pro výše zmíněný portál, do těchto lázní jezdí už delší dobu a cítí se tam velmi pohodlně.

Jitka Zelenková/Zdroj: instagram.com

„Třeboň miluju, jezdím tam tolik let, že už jsem inventář. Moc se těším a nemůžu se dočkat, až mě tam zase dají na rok dohromady,“ v rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz prozradila Jitka Zelenková.

Co se týče dalších koncertů, tak všemi oblíbená zpěvačka spolu s týmem už teď plánuje spoustu koncertu pro své fanoušky.

Jitka Zelenková/Zdroj: instagram.com

Další řada koncertů začne jíž v říjnu a dále zpěvačka plánuje Vánoční koncert. Spolu s týmem také již plánují program na rok 2022.

PSALI JSME: “NESMÍM PRAKTICKY NIC”: IVO ŠMOLDAS PROMLUVIL, JAK SE CÍTÍ PO NÁROČNÉ OPERACI

PŘIPOMÍNÁME: VOJTĚCH MÁ NOVÝ PLÁN, JAK POKRAČOVAT S OČKOVÁNÍM: VLÁDA CHCE JÍT DO TERÉNU A BÝT K LIDEM BLÍŽ

Share