Dcera boháče se odmítla vdát za chudáka: Neočekávala, že se potkají za několik let

Jaké vlastnosti u svého partnera hledáte? Když jsem byla mladší, dala jsem přednost hezkým chlapům s dobrým smyslem pro humor. Nyní jsem starší a přitahují mě chytří, chápaví a zodpovědní muži. Nyní je pro mě potenciálním manželem především dobrý otec mých děti.

Pár/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Myslím, že většina žen myslí stejně. Téměř každá dívka však sní o tom, že se provdá za chlapa, který jí může dát vše, co chce. Proto mají tendenci identifikovat osobu a její charakter s velikostí jeho peněženky.

Po internetu koluje příběh o muži, za kterého se odmítla provdat dcera boháče, protože nevydělával dost peněz na podporu jejího bohatého životního stylu. O deset let později se oba setkali náhodou. A změnilo to jejich chápání světa. Přečtěte si o jedinečný milostný příběh. Chudák byl zamilovaný do dcery boháče. Setkali se, dvořil se jí. A z časem požádal o ruku. Bohatá dívka ho posměšným tónem odmítla.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ona řekla: „Tvoje mzda se rovná částce, kterou denně utratím. Jak budeme společně žít, až se staneme rodinou? Nedokážu žít v chudobě. Takže na mě prostě zapomeň. Najdi někoho jiného.“
Mladý muž na toto ponížení samozřejmě nemohl zapomenout. Asi po 10 letech se náhodou setkali v obchodě.

Žena okamžitě poznala svého bývalého přítele a zavolala na něj: „Hej, jak se máš? Nyní jsem vdaná za velmi inteligentního muže. Vydělává 15 700 $ měsíčně! Umíš si představit?! “
Ten chlap, který slyšel tato slova, těžko dokázal zadržet slzy, ale neřekl nic. O několik okamžiků později se její bohatý manžel vrátil k ženě.

Obchod/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ale než vzal svou ženu, pozdravil jejího bývalého milence:
„Pane? Jak se máte? Vidím, že už jste se potkali s moji ženou!“ Potom se manžel obrátil ke své ženě a řekl: „Zlato, chci, aby ses seznámila s mým šéfem.“ Žena byla tímto vývojem událostí tak zasažena, že nemohla vyslovit ani slovo. Muž se jen usmál a řekl: „Musím jít. Musím pracovat. Bylo skvělé, že jsem tě dnes viděl! Měj se!“ A rozešli se.
Po šoku se žena rozhodla zeptat se svého manžela: „Je to tvůj surový šéf?“

Muži/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

„Ano miláčku. Vydělal více než 100 milionů dolarů, ale zůstal velmi pokorným člověkem. Jeho život je prý velmi smutný. Slyšel jsem, že kdysi velmi miloval ženu, ale ona ho opustila, protože v té době to byl chudý mladý muž. Pracoval tvrdě a nakonec dosáhl úspěchu. Vše proto, že je velmi chytrý. Nyní je multimilionář. Ale ze svého tehdejšího smutku se nedokázal vzpamatovat. A stále ještě není ženatý,“ vyprávěl muž.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

A pak manžel dodal: „Co si myslíš, že by ta žena teď cítila, kdyby věděla, že přišla o takového člověka?“ Žena byla ve stavu absolutního šoku a nemohla vyslovit ani slovo …

PSALI JSME: 81LETÁ DŮCHODKYNĚ SE PROVDALA ZA MLADÉHO MUŽE: A TEĎ PŘEDVÁDÍ SVÉ ŠTĚSTÍ V LÁSCE

ČTĚTE TAKÉ: JAK SE OBYČEJNÁ SERVÍRKA PROVDALA ZA ŠEJKA

Share