81letá důchodkyně se provdala za mladého muže: A teď předvádí své štěstí v lásce

Pár se vzal v listopadu 2020 v Egyptě.

81letá Britka, která si vzala 36letého muže, mluví o vášnivém sexu.

Iris a Mohamedem / Zdroj: tsn.ua

Iris Jones z anglického hrabství Somerset se proslavila ve Velké Británii, když navštívila televizní pořad This Morning se svým mužem z Egypta Mohamedem Ahmedem Irbrihamem.

Seznámili se na Facebooku v roce 2019 a brzy začal jejich vztah. Britka odletěla k Arabovi do Káhiry. Manželé tvrdí, že mají vztah snů, a odhalili podrobnosti o jejich sexuálním životě.

Iris a Mohamedem / Zdroj: iharare.com

Jones řekla, že první noc použili celou lahvičku intimního maziva a další den nemohla chodit. Toto vydání pořadu se stalo hitem.

Iris Jones pochválila manžela za to, co pro ni dělá, a řekla, že jí dokonce střihá nehty na nohou. Na sociálních sítích Iris napsala, že miluje svého manžela „pro všechno, kým je a kým zůstává“:

Iris a Mohamedem / Zdroj: walesonline.co.uk

„Láska je, když ti člověk, kterého miluješ, střihá nehty na nohou. Láska je, když člověk, kterého miluješ, tráví hodiny hledáním telefonu, který jsi nechala v taxíku.

Láska je, když člověk, kterého miluješ, spí na podlaze nemocnice a odmítá tě opustit, zatímco se zotavíš z pádu. Můj milovaný toleruje mou povahu, když si stěžuji na horko v Egyptě,“ řekla Iris Jones.

PSALI JSME: PĚTAŠEDESÁTILETÁ UČITELKA Z ČESKA SE VDALA ZA MLADÉHO PÁKISTÁNCE: JAK PROBÍHÁ JEJICH SPOLEČNÝ ŽIVOT DNES

PŘIPOMÍNÁME: MOJE KAMARÁDKA SE VDALA ZA O 27 LET STARŠÍHO MUŽE: ALE NENÍ TO ŽIVOT, O KTERÉM SNILA

Share