Tereza si myslela, že ji manžel miluje, ale narcistický Jakub vedl dvojí život

Tereza byla vždy jemná, laskavá a soucitná se všemi. Její příbuzní chápali, že svět je krutý, a obávali se, že by jejich dceru nikdo neurazil.

Chytrá dívka úspěšně dokončila školu a poté se stala vynikající studentkou univerzity. Spolužáci si ji vážili a učitelé se mohli dokonce poradit se slušnou dívkou. Proto byli všichni překvapeni, když se Tereza začala chodit s problémovým klukem.

Jakub se zamiloval do Terezy na první pohled, dokonce zapomněl na své večírky, přátele a kluby. Měl velmi rád dívku, která byla jeho pravým opakem.

Před absolvováním se Tereza dozvěděla, že je těhotná, a Jakub ji požádal o ruku. Mladí lidé vypadali zamilovaní a šťastní. Tereza si myslela, že to tak bude vždy, sama se rozhodla, že s ním bude žít celý život, budou mít šťastnou rodinu. Ale později Jakub odhalil svou pravou tvář …

Pár / Ilustrační foto / Zdroj: news.myseldon.com

Chlap vždy chtěl zahájit podnikání a jeho žena ho ve všem podporovala. Začal podnikat, když byl jejich dceři jeden rok. Tereza s malou Alenkou seděla doma a nepracovala.

Mladá matka pomáhala a podporovala manžela, věnovala mu téměř veškerý svůj čas. Jakub se zase čím dál víc vzdaloval manželce, která s ním ve všem souhlasila.

Mužovo podnikání se rozvíjelo, za dva roky si už pronajal kancelář a najal několik lidí, včetně sekretářky Sofie. Kráska s dlouhými nohami začala od prvního dne flirtovat se šéfem. Od té doby začala jejich pletka, o které Tereza neznala.

Jakub dosud nepřemýšlel o rozvodu se svou ženou, protože pro něj bylo výhodné, že doma má vždy chutné jídlo, pořádek a Terezu, která s ním ve všem souhlasí. Sofie nenáviděla Terezu a neustále říkala svému milenci, že je čas se rozloučit s manželkou.

Pár a milenka / Ilustrační foto / Zdroj: yaroslav-samoylov.com

Jakub byl pod vlivem Sofie, zřídka se objevoval doma, trávil s ní celé víkendy a říkal ženě, že je na služební cestě. Ale jednoho dne ji manžel přímo řekl, že ji nemiluje a chce se rozvést:

„Sbal se a jdi k rodičům, Alenka zůstane se mnou, budeme vychovávat ji se Sofií.“

Tereza hořce plakala a žádala, aby jí dal její dceru, ale muž to odmítl. Mladá matka své dítě neviděla 4 měsíce.

Nakonec milenka přesvědčila Jakuba, že dítě jim jen vadí, takže manžel dobrovolně předal péči o svou dceru bývalé manželce.

Od té doby Tereza a Alenka žijí šťastně, žena konečně začala pracovat, nyní zahajuje podnikání a její bývalý manžel dále ve všem poslouchá svou novou přítelkyni a dělá jen to, co ona říká.

PSALI JSME: MANŽEL A JEHO MILENKA VYHODILI MANŽELKU Z LUXUSNÍHO DOMU: JAK SE JIM POMSTILA ŽENA

PŘIPOMÍNÁME: MOJE RODINA SE POSTUPNĚ ROZPADALA, A TAK JSEM SI NAŠEL MILENKU: NAJEDNOU SE ALE VŠECHNO POKAZILO

Share