Moje rodina se postupně rozpadala, a tak jsem si našel milenku: Najednou se ale všechno pokazilo

Rozhodl jsem, že budu podvádět své manželce. Naše manželství neprožívalo zrovna nejlepší časy –domácí zvířata, děti, hádky.

No, a zrovna k nám do práce přišla nová zaměstnankyně. Byla tak mladá, veselá, nezatížená domácnosti a rodinou. Začal jsem té holce říkat komplimenty, darovat květiny, zval jsem jí do restaurace. A doma jsem se pořád nějak hloupě vymlouval.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

A tak nakonec slečna z práce mě pozvala k sobě domu. Je asi zřejmě na co, že? Pozvání jsem dostal v pátek, takže domu jsem přišel nadšený jako malé dítě před Vánocemi.

Doma mě potkala unavená manželka, děti už spaly. Skrýt něco od žen je nemožné, oni umí číst na tvářích jako profesionální fyziognomisté. Moje Maruška si také něčeho okamžitě všimla, ale nic mi na to neřekla. Vše, co ona udělala, bylo to, že mi ohřála večeří. Pak mi řekla, že je velmi unavená a odešla do pokoje.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Po večeři a sprše jsem zamířil do ložnice a vidím takový obrázek: Maruška spí na posteli, aniž by se svlékla, ani culík si nerozpustila. Zřejmě se tak za celý den unavila, že ani ta toto nezbyly síly. A vedle na stole ležel náš starý album s fotografiemi. Jelikož jsem se tak moc těšil na zítřejší rande s kolegyni, že jsem nemohl spát, a tak jsem se rozhodl prohlédnout naše staré fotky.

Listuji fotkami a tam je moje žena v době, kdy jsme se teprve potkávali. Krásná, svěží… a také já spokojený a šťastný vedle ní. A pak jsem si vzpomněl, jak jsem se do ní zamiloval, jak jsem se o ní staral, usiloval, nemohl spát v noci! Bouřka pocitů se rozplynula, dokonce i v očích.

Album s foto / ilustrační foto / Zdroj: cosmo.ru

Dlouho jsem ještě nemohl usnout tou noci. Pořád jsem přemýšlel o manželce, o mém novém zájmu (mám na myslí holku z práce), o rodině, dětech, o našich problémech, o životě celkově. Tak moc jsem si přál, aby vedle mě byla zase ta stará Maruška. A v nějaký okamžik, něco jako by cvaklo u mě v hlavě! Vždyť mi vůbec nic nebraní začít se starat o svou ženu. Dělat překvapení, chodit s ní do kavárny, a ne s holkou z práce. Rozmazlovat, říkat komplimenty.

Každopádně, i když bylo pět ráno, zavolal jsem matce a domluvil se, že o víkendu vezme děti k sobě. Pak běžel do nonstop květinářství a koupil elegantní kytici. Než se Maruška probudila a vstala, stihl jsem jí připravit snídani a přinést ji do postele.

Rodina / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Manželka se divila, ale byla šíleně nadšená z pozornosti. A já obdivoval její rozcuchané vlasy a zaspanou, ale tak dobře známou a milou tvář. No, a s kyticí skoro tančila po místnosti, byla tak nadšená!

Dívce z práce jsem napsal, že se vše ruší, i když bylo těžké se k tomu rozhodnout, ona mi ještě několikrát volala, ale nevzal jsem telefon. Ale cítil jsem takovou úlevu! Nemusil jsem se teď schovávat, lhát své ženě a přátelům, rodině. Tentýž den jsem odvezl manželku do salonu krásy a večer jsme večeřeli v její oblíbené restauraci. Další den jsme šli do kina, pak procházka. Bylo to skutečné rande, jako před mnoha lety.

Rande/ ilustrační foto / Zdroj: cosmo.ru

Zkrátka za ty dva dny se moje Maruška pohádkově proměnila, stala se zase tou zlobivou holkou, do které jsem se kdysi zamiloval. Nyní se snažím věnovat jí a rodině větší pozornost a získavám takovou zpětnou vazbu, kterou s žádnou milenkou nezískám.

Tak, chlapi! Na své zkušenosti jsem se ujistil, že žena je odrazem muže. Bude šťastná ona, budete šťastní i vy. Nevěříte? Zkontrolujte to sami!

Pár / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: CHYSTÁME SE DOPŘÁT MÝM RODIČŮM VNOUČATA, ALE ONI NÁM PROSTĚ NECHTĚJÍ DÁT BYT

PŘIPOMÍNÁME: TURECKÝ KRASAVEC TARKAN Z 90. LET: JAK DNES VYPADÁ, PROČ OPUSTIL JEVIŠTĚ A KDO JE JEHO MANŽELKA

Share