“Mohlo se stát skutečně velké neštěstí”: Jak fenka zachránila život Dády Patrasové

64letá zpěvačka Dáda Patrasová před pár dny měla velmi náročnou noc. Mohla se v jejím domě stát tragédie kvůli závadě v zásuvce ve zdi, ale známou zpěvačku zachránila její fenka Fetty, která probouzela svou majitelku ze spánku.

Dáda Patrasová/Zdroj: youtube.com

Před pár dni známá zpěvačka spala ve svém lůžku ve svém domě, který vlastní se svým manželem Felixem Slováčkem, a její fenka z ničeho začala svou majitelku všemi způsoby budit.

Patrasová portálu Aha prozradila, že Fetty ji dlouho tahala z postele, kvůli tomu vyšla z ložnici se podívat na to, co se v domě stalo. Shodami šla dolu a ucítila kouř. Zpěvačka se snažila svůj dům rozsvítit, ale to se ji nepodařilo, protože nešel proud elektřiny.

Dáda Patrasová/Zdroj: youtube.com

Šla k suterénu, odkud i byl kouř a pak uviděla, že vyhořela strojovna u bazénu. “Závada byla v zásuvce ve zdi. Máme tam všude dřevěné obložení, mohlo se stát skutečně velké neštěstí,” uvedla Patrasová.

Podle jejich slov, ráno do domu přijel známý hudebník Felix Slováček. Dáda řekla, že letos začnou svůj dům rekonstruovat. Dokonce kvůli takové děsivé události udělají nové rozvody elektřiny. Podle slov Dády, domu je celých 37 let, a zeď, ve které se stala závada v zásuvce je moc často vlhká.

Dáda Patrasová/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: ZPĚVAČKA MARTINA PÁRTLOVÁ JE TĚHOTNÁ: V 41 LETECH ČEKÁ PRVNÍ DÍTĚ

PŘIPOMINAME: НVĚZDA SERIÁLU SESTŘIČKY A ZPĚVAČKA HEIDI JANKŮ SE PŘIDALA KE KAMPANÍ SUCHEJ ÚNOR: JAK VŠE PROBÍHA A CO NA TO JEJÍ FANOUŠCI

Share