Máma 6 let nestříhala vlasy svého syna: Jak se mu podařilo díky svým vlasům zbohatnout

Farouk James je obyvatel Británie, který už ve věku 2 let měl luxusní vlasy. Matka chlapce už začala přemýšlet o tom, že vezme s sebou svého syna do kadeřnictví, ale jedna událost změnila život matky a dítěte.

Matka si vzpomíná, jak během cesty do obchodu, neznámá žena neočekávaně vyfotografovala jejího syna a zveřejnila jeho fotografii na internetu.

Ditě/ Zdroj: jemchyjinka.ru

Rodiče to samozřejmě nepotěšilo, ale když si matka přečetla komentáře k fotografii svého dítěte, byla zmatená. Jeho kudrnaté vlasy potěšily všechny!

Po tomto incidentu žena založila účet svého syna na Instagramu a začala zveřejňovat jeho fotografii. O měsíc později Farouk získal 5 tisíc sledujících.

Chlapec/ Zdroj: jemchyjinka.ru

A když bylo Faroukovi 5 let, byl pozván na módní přehlídku, která se konala v New Yorku. Modelingová agentura plně hradila veškeré výdaje matky a jejího syna.

Žena říká, že syna nikdy nenutí dělat to, co se mu nelíbí. Když dostali pozvání k účasti na módní přehlídce, nejprve se zeptala na jeho názor. Farouk se o tento návrh okamžitě zajímal, a proto souhlasila.

Chlapec s matlou/ Zdroj: jemchyjinka.ru

Dnes pracuje Farouk jako model. Mimochodem, kdyby měl chlapec rovné vlasy, pak by jejich délka dosáhla po pás.

V rodině pracuje pouze Farouk. Ale zásluhy matky také vyžadují pozornost. Pouze díky jejímu úsilí se chlapec stal populárním a začal vydělávat peníze.

Chlapec/ Zdroj: jemchyjinka.ru

Dnes se na jeho stránku na Instagramu přihlásilo 274 tisíc lidí, což není limit, protože každý den se připojuje velké množství nových sledujících.

A nedávno Farouk s matkou a jeho mladším bratrem odjeli na 30 dní na dovolenou do Dubaje. To by mohlo budit mylný dojem, že peníze ho kazí, ale není tomu tak. Máma svého syna učí, jak správně zacházet s penězi.

Chlapec/ Zdroj: YouTube

Farouk navázal se svými spolužáky docela přátelské vztahy, ale došlo k nedorozumění s učiteli, protože v Británii existuje zákon, který zakazuje žákům mít dlouhé vlasy.

Chlapec/ Zdroj: YouTube

Faroukova matka tvrdí, že tento zákon brání dětem vyjádřit svou osobnost. Na Instagramu byl zveřejněn příspěvek týkající se tohoto tématu „Pokouším se změnit školní pravidlo o vlasech.“

Chlapec/ Zdroj: YouTube

PSALI JSME: MIMINKO HNED PO NAROZENÍ SVÝM VZHLEDEM PŘEKVAPILO MATKU A LÉKAŘE: DOSPĚLÍ VIDĚLI TAKOVÉ VLASY JEN V ANIMOVANÝCH FILMECH

PŘIPOMÍNÁME: VLASY ŽENY SE STALY ŠPINAVOU HROUDOU: ALE STYLISTCE SE PODAŘILO UDĚLAT NEMOŽNÉ A PROMĚNIT JI K NEPOZNÁNÍ

Share