Miminko hned po narození svým vzhledem překvapilo matku a lékaře: Dospělí viděli takové vlasy jen v animovaných filmech

Když se toto dítě narodilo, okamžitě svými vlasy překvapilo svou matku a lékaře. Zdá se, že kdyby měla Locika dítě, vypadalo by přesně takto.

Malý Ryan Butler z britského hrabství Manchester má pouhých 15 měsíců, ale už zachycuje obdivné pohledy kolemjdoucích. Nejde jen o roztomilost, ale také o vlasy chlapce, které nemá jen tak někdo, píše britský bulvární list Daily Mail.

Miminko/ Zdroj: medialeaks.ru

Podle matky se její první dítě, šestiletý Roman, stejně jako mnozí, narodilo s normálními tenkými vlasy. „Když se narodil Ryan, byl personál nemocnice šokován, když uviděl jeho husté vlasy,“ řekla žena.

To byl jen začátek: od prvních dnů svého života dostal Ryan mnoho komplimentů od příbuzných a kolemjdoucích. Vlasy se staly jedinečným symbolem chlapce.

Dítě/ Zdroj: medialeaks.ru

Koneckonců, je to první věc, které lidé věnují pozornost. Matka přiznává, že byli také ti, kteří považovali dítě za dívku.

Velká pozornost věnovaná jejímu synovi a jeho nádherným vlasům přiměla matku přemýšlet o tom, že její malý syn může začít pracovat jako model. Vicky začala realizovat svůj plán, když měl Ryan jen šest měsíců.

Rodina/ Zdroj: medialeaks.ru

„Nebyla jsem si jistá, zda jeho vlasy přilákají castingové agenty, protože Ryan nevypadá jako obyčejné dítě. Nikdy neměl typický novorozenecký vzhled, jen spoustu krásných, hustých a tmavých vlasů. Ale byl přijat a už dosáhl velkého úspěchu,“ dodala matka.

Aby si udrželi synův jedinečný vzhled, začali rodiče používat různé dětské kosmetické výrobky a každý den jeho vlasy fénovali, aby mu nepadaly do očí.

Dítě/ Zdroj: medialeaks.ru

Ryan nezůstal bez účesu ani během pandemie: rodiče vzali situaci a nůžky do vlastních rukou a začali pravidelně stříhat své dítě.

Ryan má rád fén a pomáhá svým rodičům dostat své vlasy z očí. Vlasy mají opravdu svou vlastní sílu, alespoň v případě tohoto malého chlapce – určitě.

PSALI JSME: KDYSI JI SARAH NAŠLA V PRÁZDNÉM DOMĚ NA ŠPINAVÉ PODLAZE, ZACHRÁNILA DÍTĚ: JAK HOLČIČKA VYPADÁ DNES

PŘIPOMÍNÁME: DÍTĚ SE SOTVA NAUČILO CHODIT A O TÝDEN POZDĚJI SE STALO CELEBRITOU KVŮLI TANCI: VIDEO ZÍSKALO SKORO 2 MILIONY ZHLÉDNUTÍ

Share