Dítě se sotva naučilo chodit a o týden později se stalo celebritou kvůli tanci: Video získalo skoro 2 miliony zhlédnutí

Syn Jolene Taylor začal tančit jen týden poté, co se naučil chodit. Dítě skvělé si tančilo pod písničkou the Git Up a matce, která ho k činu donutila, se ho podařilo natočit na videu, které loni v srpnu sdílela na své Facebook stránce.

Malý tanečník / Zdroj: YouTube

Stejně jako milující matka, Jolene Taylor se snaží natáčet nebo fotit všech úspěchů svého dítěte. Jednou z nejdůležitějších událostí byly první kroky syna.

Malý tanečník / Zdroj: YouTube

Nicméně, oni byli nahrazeni velmi brzy další a zcela nečekanou dovednosti. Vždyť se naučil tančit týden poté, co začal chodit.

Malý tanečník / Zdroj: YouTube

Toto dítě nepotřebuje drahé obleky. Dokonce i v obyčejné modré kombinéze s plenkou, která je vidět, vypadá úžasně. A jen se podívejte na jeho krátké a plné nožky, které v tomto okamžiku dovedně dělají autorskou verzi two-stepa.

Malý tanečník / Zdroj: YouTube

Jolene si to nedokázala představit, ale zaznamenané video se nakonec získalo mnoho fanoušků. To však není překvapující. Roztomilé dítě, skvělá hudba a dokonce i trochu tance – není to recept na popularitu?

Malý tanečník / Zdroj: YouTube

Pravděpodobně se hlavní postava tohoto videa za něj bude v budoucnu stydět – to je pro matku vynikající zbraň!

Malý tanečník / Zdroj: YouTube

I když na druhou stranu tento chlapec díky svým schopnostem v období dospívání již může získat slávu ve světě tance.

PSALI JSME: HOLČIČKY TANČÍ POD OBLÍBENOU PÍSEŇ, ALE HVĚZDOU SE STÁVÁ KŮŇ: VIDEO NYNÍ MÁ PŘES 3 MILIONY ZHLÉDNUTÍ

PŘIPOMÍNÁME: PÁR SE CHYSTÁ ZATANČIT, ALE PES PŘITAHUJE VEŠKEROU POZORNOST NA SEBE: TOTO VIDEO ZÍSKALO PŘES 2 MILIONY ZHLÉDNUTÍ

Share