Miloš Zeman vyjádřil solidaritu Andreji Babišovi: souhlasí, že syna premiéra zneužívají

Hlava státu Miloš Zeman uvedl, že souhlasí s názorem premiéra Andreje Babiše na případ, kdy k němu přišel jeho syn Andrej Babiš mladší. Prezident předpokládá, že ten je duševně nemocný a že ho využívají někteří lidé k politickým účelům, například režisér Vít Klusák. Informuje o tom ČTK.

Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček zveřejnil na Twitteru příspěvek, v němž napsal, že prezident vyjadřuje premiérovi solidaritu.

Miloš Zeman / Zdroj: youtube.com

Šlo o případ, kdy se Andrej Babiš mladší objevil před svým otcem na zahájení kampaně hnutí ANO v Ústí nad Labem.

Tehdy spolu s Babišem mladším přijel do Ústí nad Labem i režisér Vít Klusák. Premiér tehdy po setkání se synem řekl, že ví, kdo jeho syna zneužívá, ale nechtěl o tom podrobně mluvit.

Andrej Babiš mladší / Zdroj: youtube.com

Vít Klusák ve čtvrtek po události řekl pro server iRozhlas.cz, že s Babišem mladším přijel do toho města a že tam syn premiéra navštívil psychologa. Podle něj tam čistě náhodou uviděli předsedu vlády.

V roce 2018 napsal Andrej Babiš mladší e-maily na policii, ve kterých hlásil, že byl unesen. Vysvětloval, že to souviselo s kauzou Čapí hnízdo. Pak dodal pro Seznam Zprávy, že byl převezen na Krym.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Předseda vlády ale tuto informaci popřel, tvrdil, že jeho syn má schizofrenii. Jeho syn ale tvrdí, že všechna jeho slova jsou pravdivá.

https://twitter.com/PREZIDENTmluvci/status/1434103060742160385

PSALI JSME: EVROPSKÁ KOMISE CHCE, ABY SE DO ROKU 2035 PŘESTALA VYRÁBĚT AUTA SE SPALOVACÍMI MOTORY: KAREL HAVLÍČEK PROHLÁSIL, ŽE JE TO NEREÁLNÉ A VYSVĚTLIL PROČ

PŘIPOMÍNÁME: “ŠŤASTNÁ LÉTA, JEDNA Z NEJŠŤASTNĚJŠÍCH”: DAGMAR HAVLOVÁ SE POCHLUBILA SVOU PRVNÍ INSCENACI V ČESKÉ TELEVIZI

Share