Krásná Lela Ceterová: Proč těhotnou partnerku Karlose Vémoly denně kritizují fanynky

31letá partnerka známého zápasníka MMA Karlose Vémoly Lela Ceterová je velice krásnou ženou, která se o své postavě a pleti dbá i během těhotenství. Svou krásnou se moc často chlubí na Instagramu, a za to denně dostává kritiku od svých fanynek.

Lela Ceterová/Zdroj: instagram.com

Lela za tři měsíce porodí svého druhého potomka, a i během svého druhého těhotenství jen září. Před pár dny sdílela na své sociální síti fotku, na které má úžasný make-up a krásné šaty.

Její fanynky se hned do ní pustili za to, že její outfit a make-up je příliš vulgární pro maminku, na což Lela odpověděla, že se o sebe nemusí přestat starat, když je těhotná.

“Jednou za čas se chce člověk pěkné namalovat a obléct. Nechápu, co je ne tom zle,” napsala Ceterová, která i moc často sděluje fotky z domácnosti, kde má na sobě jen trička a tepláky.

Lela také prozradila, že v dnešní době se cítí moc dobře, ale na začátku těhotenství se cítila hrozně. Dnes, když se cítí o několikrát lépe chce být téměř každý den velice krásnou, což se jí moc daří.

Lela Ceterová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: MONIKA BABIŠOVÁ A JEJÍ DCERA VIVIEN PŘIŠLY NA MODELINGOVOU SOUTĚŽ NA PRAŽSKÝ HRAD: „BYLI JSME ASI VŠICHNI NATĚŠENÍ SI VYJÍT DO SPOLEČNOSTI A HEZKY SE OBLÉCT“

PŘIPOMÍNÁME: “MALEJ UŽ BYL BÍLEJ”: NIKOL ŠTÍBROVÁ PROMLUVILA O NEJHORŠÍCH CHVÍLÍCH SVÉHO ŽIVOTA

Share