“Malej už byl bílej”: Nikol Štíbrová promluvila o nejhorších chvílích svého života

34letá známá herečka Nikol Štíbrová se před třemi měsíci stala podruhé šťastnou maminkou syna Tobiase. Bohužel ale zažila nejhorší chvíli svého života, protože najednou malý Tobias přestal dýchat.

Nikol Štíbrová se svým synem/Zdroj: instagram.com

O tom se rozhodla promluvit na svém Instagramu. Tato situace šokovala známou herečku, a jejího syna zachránil jeho otec Petr Leitgeb. Nikol řekla, že se to stalo, kdy jejího syna Petr dal do postýlky, a za 3 minuty malý Tobias přestal dýchat.

Nikol Štíbrová se svou rodinou/Zdroj: instagram.com

“Péťa ho dal do postýlky, odešel a zapnul monitor, se monitor rozhoukal a malej už byl bílej,” napsala šokovaná herečka na své sociální síti. Svým fanynkám také řekla, že monitory jsou velice důležité pro každého rodiče, a dokonce jeden z takových zachránil život jejího syna.

Nikol napsala, že by bez monitoru mohla ztratit své dítě, protože nikdo by neuslyšel, že přestal dýchat. Podle ní, jejímu synovi něco zaskočilo, kvůli čemuž se i začal dusit.

Nikol Štíbrová se svou rodinou/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: JITKA ČVANČAROVÁ SE OBJEVILA NA ČERVENÉM KOBERCI V POMPÉZNÍ MODRÉ ROBĚ: HEREČKA ALE NECHÁPE, PROČ JEJÍ ŠATY ZÍSKALY OBROVSKÉ MNOŽSTVÍ POZORNOSTI

PŘIPOMÍNÁME: „TAKŽE S TÍM VEDU TAKOVÝ CELOŽIVOTNÍ VNITŘNÍ BOJ“: TEREZA BRODSKÁ PROZRADILA, ŽE NECHTĚLA BÝT HEREČKOU, ALE ZVOLILA CESTU NEJMENŠÍHO ODPORU

Share