Monika Babišová a její dcera Vivien přišly na modelingovou soutěž na Pražský hrad: „Byli jsme asi všichni natěšení si vyjít do společnosti a hezky se obléct“

Nedávno se ve Španělském sále Pražského hradu konal finálový večer Elite Model Look 2021. Tam přišla manželka předsedy vlády Andreje Babiše Monika spolu s jejich dcerou Vivien. Obě měly samozřejmě vhodné oblečení. Píše o tom server ŽivotvČesku.cz.

Monika Babišová / Zdroj: youtube.com

Manželky prezidenta či premiéra mají určité povinnosti kvůli práci svých mužů. Měli by se například účastnit některých společenských akcí, které po dlouhé pauze opět začaly.

Na jednu takovou akci tak přišla Monika Babišová se svou dcerou Vivien. Měli na sobě krásné šaty, které se skvěle hodily k stylu toho večera.

Monika Babišová / Zdroj: tv.blesk.cz

Manželka premiéra prozradila, že to bylo krásné, byl to skvělý program, hrála příjemná hudba a vše se odehrávalo v krásném Španělském sále.

„Po tak dlouhé době jsme byli asi všichni natěšení si vyjít do společnosti a hezky se obléct,“ uvedla Monika Babišová pro Život v Česku.

Monika Babišová a její dcera Vivien / Zdroj: Profimedia

Její dcera Vivien měla podobné šaty jako její matka, vypadaly spolu harmonicky. Podle matky je dcera velmi skromná a starostlivá. Dodala také, že Vivien se dobře učí. Ráda také hraje na kytaru.

PSALI JSME: ŠTEFAN MARGITA PŘIZNAL, JAK PŘEBRAL HANU ZAGOROVOU JEJÍMU TEHDEJŠÍMU MANŽELOVI: „JÁ JSEM PAK HANCE OZNÁMIL TERMÍN SVATBY A ONA ŘEKLA, NEVADÍ TI, ŽE JSEM VDANÁ“

PŘIPOMÍNÁME: JITKA ČVANČAROVÁ OHROMILA FANOUŠKY DALŠÍMI KRÁSNÝMI ŠATY: PO MODRÉ ROBĚ SE POCHLUBILA NOVÝM ÚŽASNÝM OUTFITEM

Share