Kamarádka před svatbou podala žalobu na nevěstu : Vše kvůli nevhodnému účesu

Občas i obyčejný účes může přeškrtnout dlouhodobé přátelství: nevěsta požádala svou kamarádku, aby kvůli nevhodnému účesu nešla k ni na svatbu. Dívka v reakci ji žalovala.

Ilustrační foto. Svatba/ Zdroj: 24tv.ua

Nevěsta plánovala velmi rozkošnou svatbu. Měla trvat až tři dny, takže kamarádky byly donuceny koupit tři šaty najednou. Také každý den dívky musely si nechat udělat nový účes pro sebe. Všechno by bylo v pořádku, ale jedna z přítelkyň začala mít problémy s vlasy.

„Bohužel od března mi začaly aktivně padat vlasy. V květnu jsem se proto přesto rozhodla si nechat je ostříhat. Řekla jsem to nevěstě dva týdny před svatbou a ona na to neřekla nic špatného,“ napsala autorka.

Ilustrační foto. Svatba/ Zdroj: YouTube

Následně nevěsta opět přišla ke své kamarádce a řekla, že s její účesem není spokojená. Uklidnila ji a řekla, že se není čeho bát. A pak to začalo… Druhý den dostala kamarádka od nevěsty takovou zprávu.

Ilustrační foto. Svatba/ Zdroj: 24tv.ua

„Po našich nedávných konverzacích bych ti ráda připomněl své požadavky. Byla jsem velmi laskavá, ale nemůžu tě nechat tak nerespektovat mě… Byla jsem velmi zklamaná tvým účesem. Bylo by to vhodné, pokud bys mě o tom varovala, abychom našli společné řešení… I když s tvými zdravotními problémy soucítím, nechci dělat kompromisy, abych tě uspokojila,“ napsala nevěsta.

Nakonec ji požádala, aby na svatbu nepřišla. Ale pak se stalo jedno upozornění: její kamarádka utratila 700 dolarů (cca 15 000 korun) za oblečení na svatbu. Požádala tak o kompenzaci těchto peněz, ale mladí na tento požadavek neodpověděli.

Ilustrační foto. Svatba/ Zdroj: YouTube

Proto se kamarádka obrátila na soud. Jak mladí na tuto žalobu reagovali a zda se jim podařilo problém vyřešit dívka nesdílela.

PSALI JSME: VZALA JSEM MÁMU K SOBĚ A MANŽEL ŘEKL, ŽE NEBUDE ŽÍT S TCHYNÍ POD JEDNOU STŘECHOU: JAK VŠE DOPADLO

PŘIPOMÍNÁME: BYL RÁD, ŽE TAM NENÍ: MARTIN STROPNICKÝ PROMLUVIL O PŘÍČINĚ ODJEZDU JEHO MANŽELKY VERONIKY ŽILKOVÉ Z IZRAELE

Share