Miloš Zeman je v nemocnici už 7 dní: kdy by mohl být prezident propuštěn

Hlava státu Miloš Zeman je už týden v nemocnici. Před dvěma lety byl také prezident hospitalizován, v nemocnici však strávil jen několik dní. Zatím není známo, kdy opustí zdravotnické zařízení, ale už na středu má naplánovaný pracovní den. Informuje o tom web TN.cz.

Miloš Zeman / Zdroj: youtube.com

Do nemocnice k Miloši Zemanovi v pondělí dorazily jeho manželka Ivana Zemanová a jejich dcera Kateřina. Za týden, co je prezident ve zdravotnickém zařízení, ho navštívili už několikrát.

Kromě toho ve stejný den a ve stejném pavilonu nemocnice byli zdravotníci nuceni zavolat policii. Důvodem bylo agresivní chování jednoho z pacientů, který měl psychické problémy.

Jiří Ovčáček / Zdroj: youtube.com

Do Ústřední vojenské nemocnice přijel i kancléř Vratislav Mynář. Zatím ale nikdo nekomentuje, jaký zdravotní stav má nyní hlava státu.

Nikdo také nehovoří o tom, kdy by mohl prezident nemocnici opustit, ale teď to vypadá, že by se to mohlo stát brzy.

Václav Klaus / Zdroj: youtube.com

„Již ve středu má pan prezident pracovní program v Lánech,“ řekl prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček pro TV Nova.

Minulé úterý byl do stejné nemocnice hospitalizován exprezident Václav Klaus, ale už v pátek mohl jít domů. Důvodem jeho pobytu tam byl špatný zdravotní stav kvůli vysokému tlaku.

Miloš Zeman / Zdroj: youtube.com

Miloš Zeman měl naplánovanou návštěvu nemocnice, ale také byl trochu dehydrovaný a trochu vyčerpaný.

PSALI JSME: VLÁDA SCHVÁLILA NÁVRH NA ZMRAZENÍ PLATŮ POLITIKŮ: KAREL HAVLÍČEK PROZRADIL, KDY BY MOHLO DOJÍT K PROJEDNÁNÍ TOHOTO NÁVRHU VE SNĚMOVNĚ

PŘIPOMÍNÁME: KOALICE SPOLU VE SVÉM PROGRAMU UVEDLA, JAK CHCE ZMĚNIT DŮCHODOVÝ SYSTÉM V ČESKU: FIALA TVRDÍ, ŽE SE MUSÍ SCHVÁLIT REFORMA, KTERÁ UMOŽNÍ MLADÝM LIDEM MÍT DŮSTOJNOU PENZI

Share