Michelle Pfeifferová se stále cítí jako nejšťastnější dívka na světě: Jaký je recept na štěstí po 25 letech s manželem

Manželé Michelle a David jsou spolu už čtvrt století a jejich vášeň je nejen silná, ale každým rokem ještě silnější! Manželé se podělili o svá tajemství šťastného manželského života.

Šťastné manželství / Zdroj: youtube.com

Na začátku je každý vztah kouzelný a neuvěřitelný. Cítíte se výjimečně. Život si bohužel vybírá svou daň. Rutina, děti, problémy… Někteří z nás ale mají to štěstí, že se i po letech cítí výjimečně. Ano, i když je to už 25 let.

Slavný pár, americká herečka Michelle Pfeifferová a scénárista David Kelly, mají skutečně fantastické štěstí. Jejich milostný příběh je neuvěřitelný a mohl by být zápletkou pro milostný film.

Šťastné manželství / Zdroj: youtube.com

Michelle Pfeifferová se po nevydařeném manželství s hercem Peterem Hortonem v lednu 1993 seznámila se scenáristou Davidem Kellym. Na rande naslepo, představte si to! Možná si představujete, že to byla nóbl restaurace nebo romantická procházka po pláži při západu slunce… Právě naopak! Jejich první rande se konalo v bowlingové herně, kde nelétaly jiskry lásky a Amorovy šípy, ale koule na hraní.

Michelle Pfeifferová / Zdroj: youtube.com

Vzali se deset měsíců po seznámení, 13. listopadu 1993. Ještě, než se herečka seznámila se svým nastávajícím, zahájila proces adopce a v březnu 1993 se stala matkou novorozené holčičky Claudie Rose Pfeifferové. V srpnu 1994 se herečce narodil syn John Henry Kelly.

Šťastné manželství / Zdroj: youtube.com

„Vybrala jsem si Davida a nelituji toho. Považuji se za šťastnější než kdokoli jiný… A ani teď, 25 let po setkání, ho neberu jako samozřejmost,“ řekla Michelle novinářům. „Přiznám se, že jsem nikdy nepotkala nikoho čestnějšího a poctivějšího, než je můj manžel. Upřímně si ho vážím za všechno: za jeho brilantní mysl a smysl pro humor, za jeho pozornost a něhu. To je určitě to nejdůležitější – respektovat svého partnera. Protože bez ohledu na to, jak skvělý je, pokud ho nerespektujete nebo se k němu chováte arogantně, je vztah odsouzen k zániku.“

Michelle Pfeifferová říká, že silný vztah je výsledkem spolupráce obou partnerů. Ona a její manžel se kdysi rozhodli – a ani na minutu toho nelitovali.

Šťastné manželství / Zdroj: youtube.com

25 let manželství: Michelle Pfeifferová se stále cítí jako nejšťastnější dívka na světě

Jak se jim podařilo udržet si lásku a vášeň? Slavná herečka říká, že se jí na tuto otázku ptali už stokrát a snažili se zjistit tajemství, které rozbušilo jejich srdce. A jaká je odpověď? Možná se budete smát, až to uslyšíte, ale je to skutečně velmi hluboká odpověď.

Šťastné manželství / Zdroj: youtube.com

„Tajemství manželského štěstí? Není to vůbec složité! – David se ušklíbne. – Ale já tajemství své ženy nikdy nikomu neprozradím, nikdy! Není to tajemství štěstí?! A vážně, asi je to proto, že se máme opravdu rádi a vždycky se… držíme za ruce.“

Michelle ani David nejsou dokonalí. V jedné věci však rozhodně jsou: V těžkých a rozhodujících životních chvílích se vždy navzájem podporují.

 

PSALI JSME: ÚČES BOB VE VĚKU 40–50 LET: 8 SKVĚLÝCH NÁPADŮ ZALOŽENÝCH NA PŘÍKLADU HOLLYWOODSKÝCH HVĚZD

PŘIPOMÍNÁME: „DOJALI JSTE MNE A ROZPLAKALI“: VDOVU KARLA GOTTA DOSTALA PRVNÍ REAKCE NA AUTOBIOGRAFII MANŽELA

Share