Účes bob ve věku 40–50 let: 8 skvělých nápadů založených na příkladu hollywoodských hvězd

Bob je nadčasový a módní účes. Nádherný klasický účes je nejoblíbenější nejen mezi běžnými ženami, ale také mezi mnoha hollywoodskými hvězdami.

Kristen Bell

Kristen Bell/Zdroj: lime.energy

Nádherná Kristen Bell si vybrala stylový bob a vypadá mnohem mladší. Dokonalý účes je ideální pro tvar obličeje herečky. Aby zdůraznit výrazné oči a bezchybný úsměv, doplnila hvězda svůj obraz stylovým bočním dělením.

Cate Blanchett

Cate Blanchett/Zdroj: lime.energy

Cate Blanchett pomocí stylového účesu bob dokázala skryt několik let.

Cate Blanchett/Zdroj: lime.energy

Populární účes, velké vlnité kadeře, působí krásně. Díky přirozenému vzhledu vypadá Kate jako velmi romantická a mladá dáma.

Rachel McAdams

Rachel McAdams/Zdroj: lime.energy

Rachel McAdams má ohromující vzhled. S pomocí stylového účesu bob a neopatrného stylingu dokázala hvězda soustředit pozornost na svůj bezchybný obličej a zelené oči. Stejně jako ostatní hvězdy se Rachel McAdams rozhodla pro boční dělení.

Britney Spears

Britney Spears/Zdroj: lime.energy

Jsme zvyklí vidět Britney Spears s nádhernými blonďatými kadeřemi. S věkem však hvězda začala vybírat lakoničtější účesy.

Britney Spears/Zdroj: lime.energy

Účes bob na zpěvačce vypadá velmi harmonicky a obecný obraz hovoří o silné a úspěšné dámě.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez/Zdroj: lime.energy

Jennifer Lopez málokdy těší fanoušky změnou stylu. Preferuje navíc dlouhé vlasy. Ale očividně se něco v životě J. Lo změnilo, protože se rozhodla zvolit nový účes. Podlouhlé prameny v přední části účesu zdůrazňují krásnou tvář hvězdy.

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston/Zdroj: lime.energy

Jennifer Aniston se s věkem stává jenom atraktivnější. Bob účes vypadá na herečce velmi elegantně. Prameny v účesu jsou rovnoměrné a absence ofiny zvýrazňují mladost herečky.

Bob je univerzální účes, který dokáže proměnit každou dámu. Na základě příkladu hollywoodských hvězd můžeme dojít k závěru: bob je ideálním účesem pro nový stylový obraz ženy ve věku 40 až 50 let.

PSALI JSME: OSUD HVĚZDY TELEVIZNÍHO SERIÁLU „O CLONE“ MURILU BENICIO: JAK HEREC VYPADÁ DNES

ČTĚTE TAKÉ: STÁŘÍ JIM SLUŠÍ: HERECKÉ HVĚZDY, KTERÉ JSOU ROK OD ROKU HEZČÍ

Share