Osud hvězdy televizního seriálu „O Clone“ Murilu Benicio: Jak herec vypadá dnes

Seriál „O Clone“ najednou jednoduše získal srdce diváků. A samozřejmě všichni milovali hlavní postavy. Je prostě nemožné zapomenout na vynikající výkon Murila Benicia a Giovanny Antonelli.

Murilo Benício/Zdroj: lime.energy

Bez ohledu na to, že od začátku vysílání uplynulo mnoho let, všichni si pamatujeme jeho hrdiny. A samozřejmě si navždy budeme pamatovat Murilu Beniciu jako největšího krasavce.
Dnes má herec Muril Beniciu již 47 let. Je stále populární a žádaný.

Murilo Benício/Zdroj: lime.energy

Skutečnou slávu mu ale samozřejmě přinesla jeho role ve filmu „O Clone“. Murilu však byl úspěšný mezi ženy i předtím, než se proslavil ve slavném seriálu. Měl mnoho krásných žen a s některými dokonce byl v manželství.

Murilo Benício/Zdroj: lime.energy

Jeho první manželkou se stala herečka Alessandra Negrini, ale pár žil v manželství 2 roky. Murilu měl vztah s jinou herečkou Carolinou Ferrazovou a proto se rozvedl s manželkou. Alessandra zůstala s dítětem sáma.

Ani s Ferraz však neměl štěstí, během natáčení se Murilu zamiloval do Giovanny Antonelli. Herec proto se svoji kolegyni oženil, a nyní má pár syna Pietra. Ale ani zde rodinné štěstí nevyšlo. Herec na Giovannu velmi žárlil, nemohla to vydržet a podala žádost o rozvod.

Murilo Benício/Zdroj: lime.energy

Následně se Murilu zamiloval do herečky Guilherminy Ginley. A poté se pokusil najít rodinné štěstí s jinou herečkou z „O Clone“ Deborah Falabellou, jejich láska však žila jen do roku 2019.

Murilo Benício/Zdroj: lime.energy

Nyní se herec snaží budovat lásku s Manuelou Diazovou a buduje nejen hereckou, ale také i produkční kariéru. Herec se snaží udržovat přátelské vztahy se svými syny.

Murilo Benício/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Murilův život lze považovat za docela úspěšný. Ano, a stále je opravdu pohledný.

ČTĚTE TAKÉ: “ŘÍKÁ SE, ŽE V NEJLEPŠÍM JE TŘEBA PŘESTAT”: TELEVIZE PRIMA UKONČÍ OBLÍBENY SERIÁL SESTŘIČKY

PSALI JSME: PŘEMEK FOREJT DOSTAL ROLI V SERIÁLU ORDINACE: “DALI MI DO RUKY NĚJAKÝ PAPÍR, A TAK JSEM TADY”

Share