Muž neprozrazoval rodičům snoubenky kolik dostává měsíčně: Když klíč zacvakl, bylo příliš pozdě utíkat

„Ano, rodiče mé snoubenky se nezajímají o mé peníze,“ pravděpodobně si to myslel muž z Kanady, dokud nezačalo vážné jednání. Muž neprozradil svůj plat budoucím příbuzným a byl v silné pozici, dokud tchán nezamkl dveře v místnosti.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Uživatel Redditu byl s novou pozicí a svým zvýšeným platem velmi spokojen, dokud nedošlo k jednání s rodiči jeho snoubenky. Muž šel do domu svých budoucích příbuzných a očekával od nich gratulace a chválu.

Ale po obědě tchán požádal ženicha, aby nechal telefon a klíče od auta u jídelního stolu a odešel do jiné místnosti. “Proběhla konverzace o mé práci. Neměli tušení, kolik mi platí, a tak se vytrvale ptali, ale zdvořile jsem odmítl uvést čísla,“ uvedl muž.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Rodiče se ale neuklidnili. Jejich hlavním argumentem je, že je důležité, aby věděli vše o jeho příjmu, aby si byli jisti, že bude schopen zajistit budoucí rodinu.
“Snažil jsem se je ujistit, že jejich dcera je v dobrých rukou, že vydělávám dost, abychom nic nepotřebovali. Důležitá ale je láska a respekt. Ale tchýně měla jiný názor,“ vzpomíná.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

“Byl jsem v rozpacích a obecně se mi toto jednání nelíbilo. Vstal jsem z gauče a odešel z místnosti. V tu chvíli však tchán zamkl dveře klíčem,“ řekl muž.
Táta nevěsty vysvětlil, že ženicha nepustí z místnosti, dokud toto jednání neskončí.

“Tak jsem se naštval, že jsem jim řekl, co si myslím. Ještě jednou jsem vysvětlil, že moje finanční situace není jejich záležitostí, že mě celý tento rozhovor začíná štvat a obecně – chovají se, jako by mě viděli jako pytel peněz,“ objasnil potom muž.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Tato slova se dotkla pár. Tchyně se chytila ​​za srdce a začala plakat a její manžel okamžitě otevřel dveře a požádal ženicha, aby opustil jeho dům. “V tu chvíli už tchyně volala moji přítelkyni a podrobně vyprávěla o neúctě, kterou jsem jim projevil, když jsem byl v jejich domě,“ řekl.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Poté došlo k vážnému rozhovoru mezi snoubenci, během kterého dívka požádala ženicha, aby se omluvil, protože svými slovy zranil nejen její rodiče, ale také ji.
“Nebudu se omlouvat. Přestože se moje přítelkyně ke mně nikdy nechovala merkantně, domnívám se, že rodiče v teto situaci nemají pravdu,“ uvedl na závěr muž.

ČTĚTE TAKÉ: ŽENA PILA 4 LITRY VODY DENNĚ: VÝSLEDEK PŘEKVAPÍ KAŽDÉHO SKEPTIKA

PSALI JSME: MUŽ NAŠEL GENIÁLNÍ ZPŮSOB, JAK ZJISTIT, S KÝM HO PODVÁDÍ ŽENA: SVOU VYNALÉZAVOSTI ZASTÍNIL DOKONCE I SHERLOCKA

Share