Muž našel geniální způsob, jak zjistit, s kým ho podvádí žena: Svou vynalézavosti zastínil dokonce i Sherlocka

Novinář australského vydání Honey.Nine vyprávěl příběh o muži, který se dostal do nepříjemné situace, když podezříval svou manželku z nevěry.

Muž se dozvěděl o nevěře své manželky / Zdroj: medialeaks.ru

Jak upřesnil manžel, jehož jméno není známo, když byl na služební cestě, jeho přátelé zašli na návštěvu do jejích společného bytu a přistihli jeho ženu při zradě.

Vzhledem k tomu, že muž sám neměl možnost vidět chlápka, se kterým ho jeho milovaná podvádí, rozhodl se ho najít podle fotografií, které pořídili jeho kamarádi, a snímků z Facebooku. Pro hledání soupeře, podvedený manžel se neobrátil na policii, ale přišel s originálnějším způsobem, jak najít konkurenta.

Muž zveřejnil fotografie milence své ženy na místní stránce nákupu a prodeje a nabídl peněžní odměnu každému, kdo pomůže muže identifikovat a najít jeho kontakty.

„Ahoj lidičky. Moje žena mě podvedla s tímto chlapem. Dám 100 dolarů tomu, kdo mi jako první dá správnou adresu člověka na fotce. Děkuji,“ napsal podvedený manžel.

Muž, se kterým podvedla manželka hrdiny článku / Zdroj: medialeaks.ru

Chlapíka, se kterým měla poměr jeho žena, se mu podařilo rychle najít, ale osobní údaje nezveřejnil a neřekl, jak s získanými informacemi naložit.

Muž přitom upřesnil, že ho kamarádi přemlouvali, aby byl milosrdný. Kamarádi trvali na tom, že za své činy by měla být zodpovědná především manželka, ale manžel nevysvětlil perspektivu jejich vztahu se zrádkyní.

PSALI JSME: ŽENA UKÁZALA SVĚTU, ŽE MÁ SKVĚLÝ POZOROVACÍ TALENT: ODHALILA NEVĚRU MANŽELA POHLEDEM NA FOTOGRAFII MĚSTA

PŘIPOMÍNÁME: SEDMDESÁTILETÁ ŽENA CHODÍ PO KLUBECH A SNÍ O SŇATKU S MLADÝM MUŽEM

Share