„Dojali jste mne a rozplakali“: Vdovu Karla Gotta dostala první reakce na autobiografii manžela

Vdova nejpopulárnějšího českého slavíka Karla Gotta Ivana Gottová se k 82. narozeninám zemřelého manžela vypustila do světa jeho autobiografii Má cesta za štěstím.

Knihu psal sám Mistr ještě za života, nad tímto dílem pracoval až do samé smrti. Gottová to zveřejnila pro jeho fanoušky, které umění zesnulého zpěváka mají rádi.

„Děkuji vám vřele za vaše nádherné a srdečné ohlasy na manželovu autobiografii,“ ozvala se včera, ve čtvrtek, Gottová. V instagramovém příspěvku prozradila, že čte každou zprávu a komentáře ohledně knihy.

„Dojali jste mne a rozplakali! Děkuji vám všem i celému týmu lidí, kteří mne podpořili na cestě knihu vydat. Těším se na další vaše reakce a fotografie,“ dodala také vdova nejznámějšího českého zpěváka.

Knížka byla zveřejněna čtrnáctého července. Právě v tento den by mohl oblíbený pěvec oslavit své dvaaosmdesáté narozeniny k kruhu rodiny, příbuzných a kamarádů.

PSALI JSME: “NEDOKÁŽU POPSAT SVŮJ VDĚK“: U PŘÍLEŽITOSTI 82. NAROZENIN KARLA GOTTA, JEHO VDOVA VYDALA DO SVĚTA JEHO AUTOBIOGRAFII

ČTĚTE TAKÉ: CO SLÍBIL IVANĚ GOTTOVÉ JEJÍ MANŽEL PŘED ODCHODEM: VDOVA PO LEGENDÁRNÍM ZPĚVÁKOVI PROMLUVILA O VYDÁNÍ KNIHY A TAKÉ O SVÝCH DCERÁCH

Share