Manželka opustila manžela a děti a poté se vrátila těhotná: copak udělal muž

Po deseti letech manželského života si Honza nedokázal představit, že by se jejich manželství s manželkou mohlo vyvinout takovým způsobem. Zpráva, že jde do jiného, byla pro něj skutečnou ranou.

Žena a dítě/Zdroj: tintelekt.com

Na rozdíl od předpovědí „zkušených“, které v takových případech slibují nejhorší věci, žena odešla beze všeho. Dala svůj podíl v bytě dětem, dva dědice nechala se svým manželem a po vzájemné dohodě stran si z nemovitosti vzala pouze její auto.

Tak žili – bývalá manželka v nové rodině a Honza – s dětmi. V neděli – parky, zábava a hřiště s mámou. A ve všední dny – se svým otcem. Tato křehká rovnováha trvala několik let, dokud se jednoho dne po vyučovacích hodinách neobjevila jeho žena na prahu svého bývalého bytu. Okamžitě se přiznala: její nový manžel ji vyhodil z domu. A ona je těhotná.

Dilema, kterému čelil její bývalý manžel, nebylo snadné. Na jedné straně bývalou manželku neviděl déle než pět minut. Bolest a zrada stále žila v jeho duši a usadit se společně by byla bolest. Na druhou stranu před ním stála matka jeho dětí a její blahobyt a štěstí byly polovinou jejich blahobytu a štěstí. Tento muž dokonale rozuměl, i když byl stále velmi uražen.

Těhotná žena/Zdroj: youtube.com

Oni již dlouho diskutovali o možnosti nákupu nemovitostí pro děti. V důsledku toho byl v docházkové vzdálenosti rychle zakoupen malý byt, který v budoucnu přejde na jedno z dětí. A manželka se tam usadila na základě nájemní smlouvy. Nemá vlastnická práva. Docela kompromis.

Podle starého zvyku jí její bývalý manžel dokonce pomáhal se základními nákupy – kočárkem, postýlkou. Nečekat, až problémy s výživou ustoupí. Děti se nyní častěji vidí s mámou a tátou a jsou strašně šťastné. Duševní zdraví dětí –je drahé…

PSALI JSME: TĚHOTNÁ MAMINKA SE NEBOJÍ PORODIT BĚHEM PANDEMIE: JEJÍ DÍTĚ JEŠTĚ NEPŘIŠLO NA SVĚT, ALE UŽ JE PŘIPRAVENO NA COVID-19

PŘIPOMÍNÁME: DO NEMOCNICE PŘIŠLA TĚHOTNÁ KOČKA: JAKÁ BYLA REAKCE ZDRAVOTNÍKŮ

Share