Pár se za tři roky šestkrát stal rodiči, ale na nový ultrazvuk nebyl připraven: Ze snímku na ně koukal rekord

Hlava rodiny se radoval z dětí, ale po šestém dítěti za tři roky požádal manželku, aby přibrzdila. Snažila se slib dodržet, ale přesto manžela pozvala na ultrazvuk, aby ukázala: ještě nevěděl, co je opravdu velká rodina.

Už ve 22 letech se australská obyvatelka Chloe Dunstanová už mohla pochlubit, že je opravdová supermáma. Zpočátku svého manžela příliš nevyděsila – narodila se jí Evan, pak holčička Otto a malý Felix. Ale pak se rozhodla urychlit proces doplňování rodiny a na světě se objevily trojčata Rufus, Hank a Pearl.

Chloe Dunstanová / Zdroj: medialeaks.ru

Poté, co za pouhé tři roky manželé získali polovinu fotbalového týmu, rozhodli se, že jejich rodina je už v plném sestavu. Chloe šla do nemocnice, kde jí udělali obvaz vejcovodů.
To však vydrželo jen několik let. Pár dlouho přemýšlel, ale přesto se rozhodl pro další dítě. Chirurgové udělali svou práci a Chloe mohla být znovu matkou.

Překvapila však sebe i svého manžela. 27letá matka s mnoha dětmi má další dvě děti. Dvojčata se jmenují Cosmo a Sylvie.

Velká rodina / Zdroj: medialeaks.ru

I když se v tak mladém věku dívka stala matkou osmi dětí, svou rodinu řídí moudře. Starší děti uklízejí své věci samy, pomáhají mamince s koupáním mladších, čtou před spaním knihy. Chloe říká, že v jejich rodinné knihovně je více než tisíc knih.

„V průběhu let se mi určitě ulevilo. Nejtěžší období bylo, když trojčata byla malá. Ale když se rozhodnete mít hodně dětí, musíte se na to připravit.“ říká žena.

Velká rodina / Zdroj: medialeaks.ru

O tom, jak probíhají všední dny obrovské rodiny, Chloe vypráví na svém blogu v YouTube, kde tato rodina má velkou armádu fanoušků.

Share