Těhotná maminka se nebojí porodit během pandemie: Její dítě ještě nepřišlo na svět, ale už je připraveno na COVID-19

Obyvatelka Británie Samantha Spicerová spolu se svým manželem Davidem vychovává desetiletého syna Harryho. Přesto ve 34 letech žena podruhé otěhotněla a očekává, že její druhé dítě se narodí v květnu.

Během pandemie koronavirů je nošení dítěte nebezpečné, ale Samanthino dítě je připraveno na cokoli. Maminka si to uvědomila během plánovaného ultrazvukového vyšetření ve třetím měsíci těhotenství.

Ultrazvuk / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

„Lékařka se podívala na monitor, pak na mě a obě jsme se začaly smát. Řekla jsem, že to vidím taky — “ vypráví Samantha.

Vy také vidíte roušku u miminka?

 

Ultrazvuk dítěte Samanty / Zdroj: medialeaks.ru

Samozřejmě, že není skutečná, i když světlá skvrna na tváři dítěte a pás, který jde za ucho, vypadají velmi realisticky.

„Překvapilo mě, že moje budoucí dítě ma na sobě roušku. Bylo to vtipné a symbolické. Můj ultrazvuk plně odráží skutečnost, že vynáším své dítě během pandemie.“

Samantha Spicerová se synem / Zdroj: medialeaks.ru

Zpočátku rodiče vtipkovali, že se dítě snaží chránit před maminkou. Samantha pak přišla s myšlenkou, že tímto způsobem se dítě snaží upozornit ji na potřebu být opatrnější a nikdy nezapomenout na bezpečnostní opatření

Ještě více ženu překvapilo, když po několika dnech dostala pozitivní test na COVID-19.

„V době přijetí u lékaře jsem ještě nevěděla, že mám koronavirus. A teď si myslím, že moje miminko mi dává znamení, že je v bezpečí.“

Ultrazvuk dítěte Samanty / Zdroj: medialeaks.ru

Samantha přiznává, že toto těhotenství pro ni nebylo snadné. Přesto nejtěžší už má za sebou a doufá, že následující měsíce těhotenství pro ni nebudou tak hektické.

PSALI JSME: RODIČE SNILI O DALŠÍM DÍTĚTI A KDYŽ PŘIŠLI K LÉKAŘI, ZTRATILI DAR ŘEČI: NA ULTRAZVUKU UVIDĚLI CELÝCH 5 DĚTÍ

PŘIPOMÍNÁME: NASTÁVAJÍCÍ MAMINKA PŘI ULTRAZVUKU NEVĚŘILA VLASTNÍM OČÍM, PROTOŽE JÍ DÍTĚ GESTEM UKÁZALO, ŽE JE V POŘÁDKU

Share