Jakub Vágner musel do nemocnice kvůli nákaze, kterou si přivezl z Afriky: jeho stav je vážný

Rybář a moderátor Jakub Vágner se minulý týden vrátil ze složité výpravy v Kongu. Po několika dnech se mu ale udělalo špatně a kvůli vysokým teplotám musel do nemocnice. Jak se ukázalo má malárii.

„Návrat do České republiky jsem si představoval trošku jinak,“ prohlásil dobrodruh. Vágner uvádí, že se po návratu cítil dobře, ale najednou se jeho stav zhoršil a za půl hodiny měl horečku čtyřicet.

Jakub Vágner / Zdroj: youtube.com

O svém stavu rybář promluvil na sociálních sítích a vysvětli, proč musel nemocnice. Ihned prý pochopil, že se znovu jedná o malárii.

Malárie je nebezpečným onemocněním, které přenáší komáři. Vyskytuje se nejen v Africe. Pokud pacientu nebude poskytnutá lékařská pomoc, nakažená osoba může zemřít.

Jakub Vagner ovšem říká, že s touto nemoci má zkušenosti trpěl jí už sedmkrát. Několik posledních let se mu ale dařilo malárii vyhýbat.

„Malárie číslo osm – jsem na Bulovce a nic moc, musím říct…,“ dodal rybář s tím, že bere léky a stále má vysoké teploty.

Jakub Vágner / Zdroj: youtube.com

Vágner pochválil personál nemocnice a i přes nakažení je rád, že se do Konga vydal, kde natočil další díl svého pořadu. V komentářích se dočkal mnoho pozitivních komentářů příznivců, kteří mu přejí brzké uzdravení.

PSALI JSME: ANETA KREJČÍKOVÁ BĚHEM PANDEMIE TO NEMÁ JEDNODUCHÉ: „TO OPRAVDU NEZVLÁDÁM A NEJRADĚJI BYCH NĚKAM ZALEZLA“

PŘIPOMÍNÁME: MONIKA BABIŠOVÁ ZŘEJMĚ VYCESTOVALA DO ZAHRANIČÍ: VLÁDA ALE DLOUHODOBĚ CESTY MIMO ÚZEMÍ ČESKÉ REPUBLIKY NEDOPORUČUJE

Share