Monika Babišová zřejmě vycestovala do zahraničí: vláda ale dlouhodobě cesty mimo území České republiky nedoporučuje

Vláda neustále žádá lidi, aby necestovali do zahraničí, a dělali to pouze v nejnutnějších případech. To se asi netýká manželky ministerského předsedy Andreje Babiše, která se zřejmě vydala mimo území České republiky. Na sociálních sítích novinář Jaroslav Kmenta zveřejnil snímek a video, jak Monika Babišová se svou dcerou sedí na zahrádce restaurace. Informuje o tom web echo24.cz.

Monika Babišová/Zdroj: youtube.com

U videa novinář napsal, že bylo natočené na začátku února v Dubaji u nejvyšší budovy Burdž Chalífa. Předseda vlády se k situaci zatím nevyjádřil.

Do Dubaje se smí cestovat s negativním testem a musíte ho udělat i po návratu domů. Vláda ovšem nedoporučuje opouštět Česko.

Monika Babišová ovšem žádné restrikce neporušila a vycestovat se dcerou mohla. V minulosti ale Andrej Babiš odsoudil cestu šéfa poslaneckého klubu ANO Jaroslava Faltýnka do Španělska. Tehdy řekl, že to je špatný signál.

Kabinet před několika dny zpřísnil restrikce a lidé by měly omezit své kontakty. „Nejlepší je zůstat doma,“ prohlásil šéf ČSSD Jan Hamáček.

Monika Babišová / Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: AGÁTA HANYCHOVÁ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH UVEDLA, ŽE NA ROZVODU NEVYDĚLALA A PORADILA ŽENÁM: „HOLKY, KDYŽ SI BUDETE NĚKOHO BRÁT, UDĚLEJTE SI PŘEDMANŽELSKOU SMLOUVU“

PŘIPOMÍNÁME: LEGENDÁRNÍ 100LETÝ BRITSKÝ VETERÁN TOM MOORE OPUSTIL TENTO SVĚT: PODLEHL KORONAVIRU

Share