Manželka Ivana Bartoše prozradila, proč je její manžel hoden být premiérem a také prozradila, co ji může ve vztahu naštvat: „Je zavázaný jen svému svědomí“

Manželka předsedy Pirátské strany Ivana Bartoše Lydie Franka Bartošová řekla, že každý den strávený s manželem je krásný. Zároveň ale přiznala, že jsou i některé věci, které ji trochu štvou. Lídr českých Pirátů prohlásil, že považuje svou ženu za nejlepšího kamaráda. Píše o tom CNN Prima News.

„Lidsky a partnersky na něm obdivuji, že nepřenáší špatnou náladu a každý den s ním je hezký. Soužití dělá ostatním lehké,“ řekla Lydie Franka Bartošová v pořadu 360° na CNN Prima News.

Ivan Bartoš a Lydie Franka Bartošová / Zdroj: Profimedia

Dodala, že její manžel je schopen najít společnou řeč s jinými lidmi, i když mají neshody. Navíc prozradila i některé věci, které ji mohou trochu naštvat.

Například se jí nelíbí, když jedí a její manžel „ťuká do mobilu“ a pak říká, že pozorně poslouchal. Ale podobných věcí je asi málo.

Ivan Bartoš / Zdroj: youtube.com

V srpnu 2020 se jim narodil jejich první společný potomek, syn dostal jméno Bertram. Ivan Bartoš ale přiznává, že výchova syna je pro něj bohužel trochu těžká, protože hodně času věnuje politice.

Podle něj i doma má pracovní záležitosti, navíc jejich syn chodí pozdě spát. Ale je stále šťastný a je vděčný své manželce, říká, že je skvělá máma.

Ivan Bartoš a Lydie Franka Bartošová / Zdroj: youtube.com

„Budu ji celý život nosit na rukou,“ řekl Ivan Bartoš. Kromě toho vnímá svou manželku jako nejlepšího kamaráda, s ní může mluvit o čemkoliv a ona ho podporuje.

Poprvé se setkali na demonstraci, po níž se čas od času viděli na některých akcích, které organizovala Pirátská strana. Asi po dvou letech začali chodit jako pár.

Ivan Bartoš / Zdroj: youtube.com

Lydie také vzpomíná, že před svatbou navštěvovali také lekci argentinského tanga. Mysleli si, že to bude něco krásného, co pomůže zlepšit jejich vztah, ale ve skutečnosti se všechno ukázalo jinak.

Řekla také, proč si myslí, že její manžel by se měl stát předsedou vlády. Podle ní na něj nikdo netlačí a nikdo ho nevydírá.

Ivan Bartoš / Zdroj: youtube.com

„Výhodou je, že nikomu nic nedluží a je zavázaný jen svému svědomí,“ dodala Lydie Franka Bartošová.

Psali jsme:„Tohle už bohužel není k žití“: Oblíbený mim a tanečník Jaroslav Čejka slaví 85. narozeniny, jen jemu je to jedno

PSALI JSME: “A JE TŘEBA TO RESPEKTOVAT“: POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ S MILANEM LASICOU PROBĚHLO V KRUHU NEJBLIŽŠÍCH

PŘIPOMÍNÁME: SENÁT SE ZABÝVÁ PŘÍTOMNOSTÍ MINISTRYNĚ MALÁČOVÉ BĚHEM KONTROLY NA JEDNÉ Z FIREM: SENÁTORKU MIROSLAVU NĚMCOVU ZAJÍMÁ, JESTLI ŠÉFKA RESORTU NENÍ „NADČLOVĚKEM“

Share