Ochrnutého rotvajlera hodili do popelnic: Pes ale měl touhu k životu

Suzanne ležela na zemi a zády opírala popelnici na Floridě. Oči psa byly zavřené, tělo se chvělo a nohy odmítaly fungovat. Fena byla paralyzována – celá její zadní část už dávno ztratila citlivost…

Suzanne/Zdroj: youtube.com

Nikdo zvíře dlouho nevšimla. A najednou se někdo dotkl hlavy zvířete! Suzanne unaveně otevřela víčka – před ní stála žena, která soucitně hleděla na psa a vytáhla z kapsy mobilní telefon …

Suzanne/Zdroj: youtube.com

O pár minut později dojelo auto, několik lidí z něj vystoupilo a nasadili Suzy na kus plachty. Tak byl pes odvezen do útulku.

Suzanne/Zdroj: youtube.com

Kosti porušené porušené nebyly… Proč ale nechodí? Lékař zjistil, že pacient má velké množství blech a klíšťat. Rovněž vyšlo najevo, že rotvajler byl obětí chovatele, který ji několik let držel v kleci a používal ji k porodu štěňat. A když pes přestav cítit tlapky kvůli artritidě a nesprávné údržbě, rychle se toho zbavily.

Suzanne/Zdroj: youtube.com

“Na této silnici často nacházíme opuštěná zvířata. A to je velmi nebezpečné místo, protože tam jedou stovky nákladních aut vysokou rychlostí. Mnoho psů se našeho příjezdu nedožije,“ říká Laurie Cardon, členka záchranné služby rotvajlerů Gulfstream Guardian Angels.
Suzanne byla přijata do veterinární nemocnice Boca Raton, kde jí byla podána krevní transfuze a byla zahájena léčba. Nikdo nevěděl, jestli pes bude znovu chodit, ale sama Suzanne už o všem rozhodla!

Suzanne/Zdroj: youtube.com

„Pak začala poprvé hýbat nohama a všichni jsme začali plakat …“

Suzanne/Zdroj: youtube.com

Když byla Sue přivezena do bazénu, pro výcvik tlapek, fena najednou začala hýbat končetinami a začala plavat! A to je jen týden po záchraně.

Suzanne/Zdroj: youtube.com

Bylo jí málo přes tři roky, takže její tělo na léčbu zareagovalo a začalo se rychle zotavovat. „I když jsem poprvé uviděla Suzy, všimla jsem si přání žít. Smutná fena s námahou zvedla hlavu a olízla mi tvář! Také jsem si tehdy myslela, že tato kráska chce žít,“ řekla Lori.

Suzanne/Zdroj: youtube.com

Spolu s léčbou se změnila také nálada rotvajlera. Zdálo se, že Sue vypadala mladší, začala si užívat procházky, usmívat se, vrtět ocasem a milovat všechny kolem! Uplynul měsíc. U úžasného a aktivního psa nikdo nepozná toho psa umírajícího na silnici! Milá fenečka si hraje s jinými psi a … čeká.

Suzanne/Zdroj: youtube.com

Čeká na toho člověka, který jí podá ruku a řekne: „No, čau, nový člen mé rodiny! Vítej v novém a milujícím domě… “

PSALI JSME: KVŮLI NESPRÁVNÉ DIAGNÓZE ZTRATILA ŽENA ZRAK NA 15 LET: DOKÁZALA ALE JEJ VRÁTIT

ČTĚTE TAKÉ: ZÁCHRANÁŘE PŘEKVAPILA FENA, KTERÁ JAKO BY SE SNAŽILA NĚCO UKÁZAT: ALE JAKMILE JI NÁSLEDOVALI, HNED POCHOPILI KOHO MUSÍ ZACHRAŇOVAT

Share