Maminka přemýšlela, proč se její dcera těší do postele: Odpověď našla, když zkontrolovala její pokoj

Pokud malé dítě půjde samo bez protestů do postele, něco není správně. Matka se rozhodla svou dceru zkontrolovat, a její intuice jí nezklamala. Poté, co strávila noc s dítětem v jednom pokoji, žena našla nezvaného hosta, ale na rozdíl od zločince v něm byl jen jeho kriminálně roztomilý vzhled.

Malá dcera / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Lynn Farrellová se na začátku roku 2021 přestěhovala se svou rodinou do nového domova v oblasti s velkým počtem koček. Dcera ženy je velkým milovníkem zvířat, takže si nikdy nenechala ujít příležitost povídat si s jakoukoli kočkou, kterou potkala.

Kočka / Zdroj: medialeaks.ru

Maminka nezasahovala do hobby své dcery a byla si jistá, že se žádný z dívčích chlupatých přátel se nedostane do jejich domu, protože v rodině již byli tři.

Malá dcera a kočka / Zdroj: medialeaks.ru

V polovině března si Lynn začala všímat, že její dcera je stále více a více ochotná jít spát, i když ji dříve nepřesvědčili. „Když tak snadno souhlasila, že půjde do postele, okamžitě jsem měla podezření, že něco není v pořádku, jako každá milující matka“ řekla Lynn.

Aby zjistila, co bylo důvodem tohoto chování její dcery, rozhodla se ji jednu noc navštívit.

Lynn otevřela dveře a uviděla dívku ve společnosti zrzavého cizince, ale bylo zbytečné utíkat a volat policii.

Malá dcera a kočka / Zdroj: medialeaks.ru

Hostem byla jedna z pouličních koček, se kterými dcera Lynn často trávila čas. Jak se ukázalo později, mazaná dívka využila skutečnost, že její matka byla několik dní po sobě zaneprázdněna vařením, aby nepozorovaně vplížila zvíře do domu.

Kočka tedy začala pravidelně tiše trávit noc v domě Lynn. Když však viděla tyto dva pohromadě, nemohla se dlouho zlobit.

Malá dcera a kočka / Zdroj: medialeaks.ru

Následujícího dne byla kočka jménem Pamkin Junior převezena k veterináři, kde podstoupila všechny nezbytné procedury. Poté, co Lynn a její dcera obešly sousedství v naději, že najdou majitele zvířete pokusy skončily úspěchem: Farrellové našli majitele, který žil v nedaleké ulici. S jeho svolením mohla teď načechraná kočka každý den navštívit svou druhou majitelku a dokonce zůstat přes noc. Ve skutečnosti to kočka začala dělat pravidelně, a potěšila dívku a její rodinu svou láskou a vrčením.

 

PSALI JSME: PSOVI JE 14, Z NICHŽ 11 STRÁVIL V ÚTULKU: STÁŘÍ ALE SETKÁ PO BOKU MILUJÍCÍHO PÁNA

PŘIPOMÍNÁME: NEMŮŽE UVĚŘIT, ŽE MÁ DOMOV: PES BEZ DOMOVA SE BOJÍ PŘEKROČIT PRÁH

Share