“Když se vám tohle nepodaří, je to vážně peklo“: Herec Štěpán Kozub promluvil o pracovních potížích

Štěpán Kozub je český herec, komik, režisér. Od roku 2018 ale se především věnuje herectví. Kozub má pouze pětadvacet let a proto je jeden z nejmladších herců, a který zároveň působí i jako divadelní šéf.

Štěpán Kozub/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ne vše ale v životě jde podle toho, jak bylo naplánováno. Herec Štěpán Kozub v rozhovoru pro online portál blesk.cz vyprávěl o trapasech na jevišti.

Štěpán Kozub/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

“Do trapných situací jsme se dostali už mockrát, hlavně v rámci Tří tygrů. Někdy se z toho dostává velmi těžce,“ svěřil Štěpán Kozub. Podle něj nejlepší volbou v takové situaci je co nejrychleji pokusit z teto situace vybruslit.

Štěpán Kozub/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Okamžitě je zapotřebí, podle herce, obrátit diváckou pozornost někam jinam. “Když se vám tohle nepodaří, je to vážně peklo,“ promluvil herec.

Štěpán Kozub/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Pokud se něco takového stávalo v jeho praxi, tak herecký tým dokázal z teto situace dostat. S kolegy se zná již dlouho a tak každý ví, co musí udělat pro to, aby z trapné situaci dostat, a to už buďto na jevišti nebo během natáčení.

ČTĚTE TAKÉ: DCERA JULIE ROBERTSOVÉ JIŽ VYROSTLA: JAK VYPADÁ DCERA JEDNÉ Z NEJOBLÍBENĚJŠÍCH HEREČEK

PSALI JSME: ZDENĚK GODLA DOSTAL SUPERNABÍDKU MÁ PŘED SEBOU VELKOU VÝZVU: HEREC Z ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2. PROZRADIL, ŽE BUDE TANČIT V SHOW STARDANCE

Share