Nemůže uvěřit, že má domov: Pes bez domova se bojí překročit práh

Když má pes boudu, misku, límec a klobásu, je každému jasné, že tento pes není sirotek! Mnoho toulavých psů, jakmile se před nimi vynoří vyhlídka na střechu nad hlavou, bude štěstím bez sebe. Pit Bull jménem Boomer však není jedním z nich – příliš lidem nedůvěřuje.

Boomer / Zdroj: tiktok.com

I když si ho lidi sebrali k sobě domů, zdálo se, že čeká nějaký trik. Kdyby byl člověkem, očividně by si myslel, že zpoza křoví vyjde skrytá kamera a filmový štáb bude křičet: „Žert!“ Boomer tedy zaváhal, nevstoupil do domu a nekonečně se tyčil na prahu a hleděl na své nové páníčky smutným pohledem.

Boomer / Zdroj: tiktok.com

Není překvapením, že Boomer je podezíravý, při prvním vyšetření veterinářem zjistili kromě srdečních potíží i nesprávně zarostlou zlomeninu tlapky – pravděpodobně srážkou s autem nebo zmrzačenou zlými žertíky. A pes měl také staré jizvy – někdo na něj vystrelil z kulovnice.

Boomer / Zdroj: instagram.com

Zdá se, že Boomer kdysi měl pány a chovali se k němu příšerně. Když pes dorazil do nového domova, odmítl jít daleko od klece, odmítl překročit práh jejího domu. Ale zima se blížila – a kdyby Boomer nevstoupil do domu, nemělo by smysl, aby ho Samantha zachránila z ulice. Nejprve mu žena dala přikrývku, aby nezmrzl. Poté, když jí začal důvěřovat, ho jednoduše přivedla do domu před odchodem do práce.

Boomer / Zdroj: instagram.com

„Bylo jasné, že mu nebylo dovoleno vstoupit do domu, i když by velice chtěl.“ Celý měsíc Samantha bojovala o důvěru pitbula, protože mu projevovala svou lásku. A tlapou za tlapou jí důvěřoval a udělal rozhodující krok prahem. Ale i teď, když vstoupil do domu, byl velice váhavý – desetkrát se ohlédl za hostitelkou a jejími příbuznými, aby si byl jist, že za svou „drzost“ nebude potrestán.

 

Teď je již vše v pořádku, a pitbul prostě miluje lenošení na gauči se svou rodinou.

 

PSALI JSME: PSOVI JE 14, Z NICHŽ 11 STRÁVIL V ÚTULKU: STÁŘÍ ALE SETKÁ PO BOKU MILUJÍCÍHO PÁNA

PŘIPOMÍNÁME: MAJITELÉ NATÁČELI RADOST SLEPÉ A NESLYŠÍCÍ FENY, KDYŽ UCÍTILA JEJICH VŮNI

Share