Lucie Vondráčková má obavy kvůli stalkerovi: muž přicházel o půlnoci k jejímu domu a dokonce vlezl na její pozemek

Být celebritou neznamená jen být populární, získávat chválu od fanoušků a vydělávat spoustu peněz. Na druhou stranu celebrita může čelit kritikům, těm, kteří ji nenávidí, nebo těm, kteří jsou do ní velmi zamilovaní. Například na pozemek domu zpěvačky a herečky Lucie Vondráčkové se snažil vlézt zamilovaný fanoušek. Její partner moderátor Petr Vojnar řekl o tom více pro web eXtra.cz.

Lucie Vondráčková / Zdroj: youtube.com

„Lucka má bohužel svého stalkera. Je to blázínek, který je do ní zamilovaný. Jednou jí dokonce vlezl i do zahrady,“ řekl pro eXtra.cz Petr Vojnar.

Tenkrát utekl, ale pak přišel znovu. Zpěvačka se rozhodla zavolat policii, policisté přijeli a toho muže odvezli.

Petr Vojnar / Zdroj: youtube.com

Naposledy už nelezl na pozemek, ale stál na chodníku před plotem. Lucie Vondráčková ale věděla, jak se choval minule, a tak požádala policisty o pomoc.

Podle Petra Vojnara se tak stalo o půlnoci. Snažil se ho trochu vyděsit, ale vůbec to nefungovalo, bít ho nemohl, a tak se musel uchýlit k pomoci.

Lucie Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Dodal, že s ním nebylo možné mluvit, protože ten muž „byl úplně v jiné dimenzi“. Web Expres uvádí, že nyní tomuto muži hrozí podezření z porušování domovní svobody.

Petr Vojnar vysvětlil, že pro Lucii Vondráčkovou je tato situace zvlášť nepříjemná i proto, že má dvě děti a má z nich strach, když vidí u domu podobné lidi.

Petr Vojnar / Zdroj: youtube.com

To byl jeden z důvodů, proč s ní moderátor trávil více času, chtěl ji chránit. Moderátor a zpěvačka randí už několik měsíců, lépe se poznali při natáčení klipu rappera Raega.

Psali jsme:„Snažil jsem se ho vyděsit, ale nepomohlo to“: Lucie Vondráčková čelila obtěžování ze strany fanouška. Peter Vojnar se snaží zachránit svou milovanou

PSALI JSME: „JSEM NA NI VELMI PYŠNÝ, JE BEZVADNÁ“: DCERA FRANTIŠKA JANEČKA ROSTE DO KRÁSY. JAK DNES VYPADÁ TŘINÁCTILETÁ EMILY ANN

PŘIPOMÍNÁME: ŠAFÁŘOVÁ UKÁZALA DOJEMNÉ VIDEO ZE SVATBY: HUDEBNÍ DOPROVOD NOVOMANŽELŮM ZAZPÍVAL POPULÁRNÍ HUDEBNÍK

Share