„Zhubla okolo sedmi až deseti kilogramů“: těhotná Míša Nosková prozradila, proč skončila na kapačkách a není vidět, že čeká miminko

Míša Nosková a Jindřich Čanda čekají na svého prvního společného potomka. O budoucím miminku pár promluvil na začátku září po romantickém zasnoubení. Zpěvačka rovněž ukázala své bříško, které ale zatím nezakulacuje. Nosková prozradila, proč tomu tak je. Informuje web zivotvcesku.cz.

Míša Nosková a Jindřich Čanda / Zdroj: zivotvcesku.cz

Umělkyně je nyní v 5. měsíci těhotenství a dítě by se mělo narodit na přelomu ledna a února. Před několika dny se pár ukázala na veřejnosti a bříško Noskové zatím vůbec nevykazovalo její požehnaný stav.

Zpěvačka říká, že první měsíce byly velmi složité a bříško se proto nezakulacuje. Nosková také dodala, že je to u ní s bříškem přirozené.

Míša Nosková / Zdroj: youtube.com

„Do toho jsem chytla covid. Během prvních čtyř měsíců jsem vlivem toho všeho zhubla okolo sedmi až deseti kilogramů,“ prozradila Míša Nosková s tím, že až teď začala přibírat na váze.

Míša Nosková / Zdroj: youtube.com

Nyní je ale zpěvačka znovu ve formě a těší se na dalšího potomka. Nosková již vychovává jedenáctiletou dceru Elišku, kterou porodila prvnímu manželovi Janu Horsákovi.

Mohlo by vás zajímat:Plotki o rozstaniu Jennifer Lopez i Ben Afflecka to prawda? Te zdjęcia rozwieją wszystkie wątpliwości

PSALI JSME: ŠAFÁŘOVÁ UKÁZALA DOJEMNÉ VIDEO ZE SVATBY: HUDEBNÍ DOPROVOD NOVOMANŽELŮM ZAZPÍVAL POPULÁRNÍ HUDEBNÍK

PŘIPOMÍNÁME: LUCIE VONDRÁČKOVÁ MÁ OBAVY KVŮLI STALKEROVI: MUŽ PŘICHÁZEL O PŮLNOCI K JEJÍMU DOMU A DOKONCE VLEZL NA JEJÍ POZEMEK

Share