„Jsem na ni velmi pyšný, je bezvadná“: Dcera Františka Janečka roste do krásy. Jak dnes vypadá třináctiletá Emily Ann

Nedávno měl premiéru muzikál Robinson Crusoe a hrála v něm Emily Ann, dcera známého hudebního producenta Františka Janečka. Její oba rodiče se přišli podívat na její hru a podpořit ji. Rozhodně byli spokojení a chválili ji. Píše o tom server Super.cz.

„Jsem na ni velmi pyšný, je bezvadná. Zvládla to levou zadní. Mám z ní velikou radost. Taky je to můj miláček,“ řekl František Janeček pro Super.cz.

František Janeček / Zdroj: tv.blesk.cz

Emily Ann je krásná dívka a nyní aktivně roste. Podle ní za poslední rok vyrostla o 20 centimetrů. Vypadá to, že brzy může být stejně vysoká jako její otec.

Svou roli hrála dobře, na jevišti vypadala skvěle. Řekla, že si to užila, muzikál se jí líbil, ale do budoucna by se nechtěla věnovat zpěvu v tom smyslu, že by to byla její profese.

František Janeček / Zdroj: tv.blesk.cz

Chce si vybrat jiný obor, plánuje se stát veterinářkou. Otec je ochoten podpořit její volbu a vysvětlil proč.

Za prvé František Janeček nechce svou dceru k ničemu nutit. Dodal, že ráda maluje, proto by ještě chtěla být malířkou, takže se uvidí, jak se to bude vyvíjet.

František Janeček a jeho dcera Emily Ann / Zdroj: tv.blesk.cz

Za druhé by podle něj bylo možná dokonce lepší, kdyby jeho dcera byla „dobrou veterinářkou než průběhnou zpěvačka“. V každém případě má Emily Ann ještě čas na rozhodnutí.

PSALI JSME: TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ PŘEKVAPILA LUXUSNÍMI DÁRKY: CO DOSTALA OD ZNÁMÉ INFLUENCERKY JEJÍ MAMINKA

PŘIPOMÍNÁME: MAREK ZTRACENÝ PO ZŘÍCENÍ Z PÓDIA BYL HOSPITALIZOVÁN DO NEMOCNICE: JAKÉ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY MÁ PO PÁDU ZNÁMÝ ZPĚVÁK

Share